12. část

9. march 2012 at 20:27 | AnnJay° |  Dream come true'
Roztřeseně jsem kývla.
"Kenny, pojď si kousek dál promluvit."vyzval Scooter Kennyho.
"Em jo",kývnul a oba na mě zírali.
Zašli za roh a já jsem slyšela jen útržky anglických slov, které nedávali smysl. Štvalo mě to,štvalo mě ,že ti dva rozhodují o mě a já to nemůžu slyšet. Zírala jsem do prázdna a pak jsem si všimla že z poza druhého rohu na mě zírá ta holka co měla jít původně na OLLG. Vyděšeně jsem se na ní podívala. Vyšla a blížila se ke mě. Usmívala se.Mmm nejspíš mi chce popřát nebo něco takového. Usmívala se na mě jako sluníčko. Vypadala rozskošně,holčička v růžovém.Přišla ke mě ,ale nebyla ne mě milá, ani mi nechtěla popřát, nýbrž mě začala tahat za vlasy a řvát něco v tom smyslu !tam jsem měla být já". Musela se cítit hrozně. Měla jít na OLLG, něšla a ještě k tomu mě JuBi políbil. Při těch myšlenkách mě zamrazily tepny na rukách a pár motýlků se prolétlo žaludkem. Té holce jsem se ani moc nebránila, byla jsem vyklepaná z toho zážitku, taky mi to patřilo a nebudu se přeci rvát se čtrnáctiletou holkou. Najednou ke mě přiběhl Kenny a šílící fanynku odtrhl a doslova odnesl ven ze zákulisí.
"Musíš tu počkat do konce koncertu." řekl chladně Scooter. Už na mě nebyl milý. Už mi neděkoval s roozzářenýma očima ,že mě rád poznává. Cítila jsem se jakobych něco provedla, jako by se stalo něco hrozného. Scooter to tak určitě viděl. Panikařil jako by mě jJustin zbouchnul. Nevím jak je to ve světě showbisnisu a proto jsem se nemohla vžít do Scooterovi situace. Uslyšela jsem příšerný řev fanynek a někdo přicházel temnou uličkou sem do zákulisí. Justin. Koncert asi skončil. Z druhé strany přiběhli Ryan a zbytek týmu.
"Dobrá práce brácho!"vykřikl Ryan.
"Díky kámo!" poděkoval božkým hlasem, ani se na mě nepodíval, ani pohledem o mě nezakopl. Bolelo to. Začala jsem plakat ještě víc. Všichni se na Justina vrhli a gratulovali mu. Jenom Scooter ne.
"Uvědomuješ si sakra co jsi právě udělal?" vyhrkl.
"Skvělý koncert?" zaculil se Juss.
"Neštvi m Biebere! To co jsi udělal jí!" Ukázal na mě a já začla ještě víc plakat. Všichni na mě zírali takovým pohledem jako "proč jí sakra líbal, zrovna hezká teda fakt není". A v tom okamžiku už jsem to psychycky nevydržela a začla jsem vzlikat.
"Klid." ,usmál se Ryan jako jediný z nich. Sedl si ke mě a obejmul mě a já mu plakala na rameni a on mě hladil po rameni.
"Předej tudle práci ,chlapům." Zasmál se Justin a přendal si můj plakající a vzlikající obličej na jeho rameno. Jeho dokonalé rameno, které mi bylo teď oporou. Cítila jsem jak se mu zvedá hrudník ,když dýchá. Cítila jsem i jeho dech, jemná vánek na mém krku, což mě ještě víc rozbrečelo.
"Ty pláčeš kvůli tomu, že jsem tě políbil?" řekl a vzal mojí tvář do dlaní.
"Ano."
"To jsem v tom tak špatnej?" zasmál se a utřel mi slzy.
"Ještě si z toho dělej srandu Justine!" Vyhrkl Scooter.
"Klid, zas tak moc se nestalo." konstaloval odměřeně. Při těhle slovech mě bodlo ve spáncích. Co bede dál? Bude to Brát jako úlet a vesele si odjede do Ameriky.
"Sltalo!" stál si scooter za svím.
Justin stále držel moji tvář v dlaních a díval se mi přímo do očí. Mě stékali slzy z tváří rychlým proudem a on mi je stále utíral. Civěl mi do očí i já jemu. Celý jeho tým nás pozoroval.
"Máš překrásné oči" usmál se tím jeho úsměvem.
"Né tak jako ty." pokusila jsem se taky o úsměv.
Dal mi pusu na tvář.
"JUSTINE MŮŽEŠ TOHO NECHAT! Nehraj si s ní když to nemyslíš vážně.!!!" rozzuřil se ještě víc Scooter. Tadle slova mě bolela. Justin by si se mnou jen nehrál ne?! Nebo ano?!
__________
Další díl v 23:00;DDD
 

3 people judged this article.

Comments

1 Miškyna Miškyna | Web | 9. march 2012 at 20:33 | React

Super :DD

2 story-one-direction story-one-direction | Web | 9. march 2012 at 20:41 | React

Bezva:D

3 Mája Mája | 9. march 2012 at 20:56 | React

Né to mi nemůžeš udělat!v 11 tu už nebudu..:D tak ztíra se kouknu no..:) opět sem zvědavá jak to bude dál :D

4 swag-justin-bieber swag-justin-bieber | Web | 9. march 2012 at 21:14 | React

[3]: hihí;D tak zítra:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement