Moje zážitky:)

14. april 2012 at 19:26 | AnnJay° |  My love..My life♥
Takže...

V pátek a v sobotu se konala ve Svitavách přehlídka dětských představení, a jak jsem vás už jednou informovala, tak se věnuji divadlu a tím pádem jsem tam nesměla chybět:)
Přijeli jsme tam vlakem. Ubytovali se v kulturním domě Fabrika a šli hrát improvizace s "Víťou" což je nějakej vedoucí improvizační ligy v ČESKU a vážně dobrý herec, byla to zábava.
Pak jsme shlédli konkurenčí představení a šli na oběd. Oběd měl být "údajně" zdarma, tak jsme si s kámoškou(je to kámoška co píše ty story o 1D, mám jí ve favourite links) a ještě s jednou kámoškou objednali i pití, ale ten týpek řekl něco v tom smyslmu jako že ona to má zdarma,protože má má vodu, a my jsme si objednali coly. Jenže nakonec to dopadlo tak, že ona platila 22 korun a my 20:D.
Pak jsme se šli projít po Svitavách a parodovali Justina a Selenu!!!!:D
Pak jsme opět shlédli pár konkurenčních představení a pak jsme měli volno, tak jsme dělali různýkraviny na chodbě před nějakým barem co byl v tom Kulturním domě.
No a pak přišel nehrůznější okamžik mého života...
Šli kolem nějací kluci tak 16-17let a zašli na záchody, které byli hned vedle. Ale najednou kámoška vykřikla: "Ty vole já iděla jeho kládu!!!"
A vykřikla to tak nahlas, že to asi nejspíš slyšeli. Nevšímali si toho a zašli do toho baru.
My jsme dál dělali krainy a parodovali jsme Justina a Selenu:DD..ALE najdnou tam přišli ty kluci a začli se nás ptát proč nejdeme dovnitř a kolik nám je a odkud jsme atd.. A jedna kámoška vykřikla,že já hrozně miluju Justina Biebera a jeden kluk se do něj začal navážet a já na něj : "PROSIM???" úplně provokativně...no a pak se nás začli ptát jestli tam i přespáváme a moje velmi milá kámoška jim vzdělila, že spíme hned o patro výše:D..No a pak se nás začli ptát kde máme nějaký vedoucí a kdy příjdou a najednou se ozvalo: "Tady." a stála tam naše paní učitelka Eva. Pak mumlala jako něco tom smyslu jako co tady děláme s jejími hlčičkami a já neváhala a vyběhla jsem nahoru do naší noclehárny...a pak jsme se dozvěděli,že hned pototm volala vystrašeně naší druhé paní učitelce ať okamžitě příde...no prostě trapas a ti kluci ..HNUS!:DD
Nevyhráli jsme..ale sranda byla:DDD
FOTA:
Ano jsme velké umělkyně:DJá jsem jako Selena a ty ona je jako Justin:DD

 

Be the first one to judge this article.

Poll

Do you love Justin?

*Klik*

Comments

1 anne anne | 14. april 2012 at 23:05 | React

jeeee :) mame rovnaku mikinu :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement