Slova, která...

14. april 2012 at 16:52 | AnnJay° |  Juss♥
PROSÍM PŘEČTĚTE SÍ TO!
"Zabíjí mě to. Zabíjí mě jak moc ji miluji.
Podívám se na ni a pomyslím si "sakra, proč jsem tak šťastný?"
Ale cítím že jsem udělal něco špatně, že ji miluji. Tím že ji miluji, mám pocit že nechávám své fanoušky padat. Přišlo to do bodu, že bych neměl být šťastný. Že nesmím být šťastný. Je to pro mě pocit viny.
Ale nechcete abych byl šťastný? Jsem váš idol, vaše inspirace, váš hrd ... ina, však? Neměl bych mít dovoleno být šťastný? Myslím že je to fér, ne? Miluji Selenu, opravdu. Lidé si budou stále myslet, že je to falešné, ale jsem v centru pozornosti po celou tu dobu. Nemám ani chvilku soukromí. jestli jsem na záchodě, či spím, jestli jsem ve sprše. To opravdu někdy naštve. Zpočátku to bylo všechno zábavné, bylo to jako hra, jsem slavný-to bylo úžasné. Miloval jsem pozornost. Ale to mě rychle přešlo. Nechápejte mě špatně. Miluji kdo jsem. Miluju to, co dělám pro vás. Miluju když vám vykouzlí úsměv na tvářích a je zábavné, když se zamračí a váš svět je v tom okamžiku vzhůru nohama. Nikdy nebudete vědět jak mě to dělá šťastným. Nemám pocit, že mě Sel mění. Kdyby to tak bylo, byla by to moje vina. Obviňujte mě, protože i kdybych byl ovlivňován je moje volba změnit se. Nemusíte se obávat, že by vás Sel nahradila. Zlomilo by mě, kdybych zjistil, že by si to někdo z vás myslel. Vy jste číslo jedna - hned po mé mámě. Díky vám jsem kdo jsem. Vy jste moje rodina. To se nikdy nezmění.
Nikdy nezapomenu, odkud jsem přišel. Můžete mě praštit do hlavy, pokud mě ovládne sláva.Milujem vás víc, než si myslíte. Prosím, nikdy mě neopusťte protože ani já vás nikdy neopustím.Nikdy vás nechci zklamat. Ale přesto často vidím jak jsem vás zklamal a já se mám chuť dobýt a plakat. Nebyl bych bez vás tam kde jsem, a za to vám velmi děkuji. Mám nejlepší fanoušky na světě a ani nevíte jaký jsem hrdý že vás mohu volat Beliebers. Miluji vás celým svým srdcem, a to se nikdy nezmění. Doufám že to víte. "-Justin Bieber.
Aoslj1dciaa2vps_large
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Do you love Justin?

*Klik*

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement