Famous* 10.díl

6. may 2012 at 19:16 | AnnJay° |  Famous*
10. díl! Díky moc za čtení:))

Náhoda? Promyšlený plán? Nechápu nic. Zamyšleně jsem si sedla na lavičku vedle Jenny, která očivdně stále nezaregistrovala co se stalo.
"Co ti je? Jsi nějaká přešlá mrazem.." zadívala se na mě Jenna a začala mi ochmatávat čelo jestli nemám horečku.
"Nic." řekla jsem a zamračila jsem se.
To jí očividně stačilo jako odpověď. Dál se nestarala. To je přesně ta chyba. Ne, nechci aby mě litovala, nýbrž chci aby mi poradila, pomohla..podpořila. Opravdu mi chybí nějaká kamarádka. Nějaký člověk, s kterým si můžu promluvit. Donedávna to byla moje kamrádka ze starého života. Tereza. Měla jsem jí hrozně ráda, ale když jsem se stala slavnou, tak to už prostě nešlo. Nevím jestli byla chyba ce mě nebo v ní, ale řekla bych ,že ve mě. Vždy je chyba ve mě. Někdy mám chuť se vším praštit, ale copak to jde? Nemůžu..
"Jdeme?" ozvalo odněkud z reality vedle mě a byla to Jenna.
"Em..jo..kolik je?" ptala jsem se.
"Půl pátý." řekla a podívala se na její digitální hodinky.
Šli jsme parkem k našmu autu s mým velmi spolehlivým a výřečným bodyguardem Rayem. Už jsem se chystala zabrat za kliku mého stříbřitého auta,které mi ovšem nebylo dovoleno řídit, protože se Jenna strachovala,neřekla bych že o mě, ale o můj hlas. Jenna si nastoupila do auta a já ji chtěla následovat.
"Charrie?" řekl neznámý hlas za mnou. Otočila jsem se a stál tam takový drobný klučina mého věku se zelenou bejskou.
"Emm..ahoj?" tázavě jsem se na něj podívala a nenápadně jsem zaťukala na okýnku aby Ray radši vystoupil z auta a chránil mě kdyby to byl třeba Hater.
"Jsi to ty! Páni jsem tvůj fanoušek! Hrozně tě obdivuju!" zaculil se a obejmul mě.
"Aha. Díky." oddychla jsem se a usmála jsem se.
"Páni tobě to sluší..Můžu se s tebou vyfotit?" usmál se a vytahoval z kapsy ryflí mobil.
"Jo jasně." kývla jsem. Přistoupil ke mě. Obejmul mě kolem pasu a dal mi pusu na tvář a vyfotil to.
"Ježiš díky moc." zasmál se ,otočil se a zašel zpět do parku.
Trochu mě vyděsilo, jak byl troufalý, ale na druhou stranu mě hrozně potěšilo, že moji fanoušci se neskládají jen z malých holčiček pro které jsem vzorem ale i z velmi sympatických klučinů. Výtr zafoukal a moje sukně se zkrabatila. Nastoupila jsem do auta za Jennou a cítila jsem se o trochu víc šťastně. Jenna se na mě pobaveně podívala a jeli jsme domů.


Konečně doma. Vyběhla jsem okamžitě nahoru po schodech a lehla si do křesla. Pustila jsem si televizi abych se odreagovala. Nedoufala jsem, že se moje nálada může zlepšit, ale díky tomu chlapci očivdně jo.
"A máme tu speciální novinky..! Justin Bieber a Selena Gomez officiálně potvrdili, že jsou zasnoubení. No..no.. Justine. Netančil jsi náhodou nějaký ten vášnivý tanec s mladinkou Charrie Lop? Selena očividně nelenila a šla do akce." zavtipkoval ten známý moderátor s mastnými vlasy, který moderoval zprávy i ráno.
Zasnoubeni? Cože? To..vždyť..Před chvíli to vypadalo jako když se mnou flirtuje a..To už s ní mesel být zasnoubený.. Jak já nenávidím Justina Biebera..Neváhala jsem aokamžitě jsem volala Scooterovi.
"Charrie? Děje se něco?" ozval se z telefonu celkem milý hlas patřící Scooterovi. Byl nespíš překvapený, protože já mu moc často nevolám.
"Justin a Selena jsou zasnoubení?" ptala jsem se hned.
"No..Nejspíš ano."odpověděl mi veselým hlasem.
Neměla jsem sílu mu odpovídat. Típla jsem mobil a tím ukončila hovor bez rozloučení, či poděkování za odpověď. Mobil jsem hodila na postel a zuřivě jsem vstala.
Ne, já nežárlím. Mám snad důvod? Cítim k němu něco? Ne..jistě že ne..možná. Líbí se mi snad jeho dokonalé oči a jeho pohled který mě vzrušuje, pokuď není zrovna nenávistný?..NE. Skara! To je v háji.. Nad čím to vůbec přemýšlím? Neměla jsem ho nikdy potkat. Nikdy nad ním přemýšlet. Nikdy s ním mluvit. Nikdy s ním tančit. Nikdy se do něj nezakoukat.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 sofi sofi | 6. may 2012 at 19:53 | React

super prooooooosim pridaj dnes este jednu! ) toto je najlepsia poviedka

2 anne anne | 6. may 2012 at 20:20 | React

das dnes este jeden?!prosim prosim...

3 swag-justin-bieber swag-justin-bieber | 6. may 2012 at 20:25 | React

[1]: nepreháněj;D:)

[2]: budud se nažit:) , ale neslibujem

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement