Famous* 6. díl

2. may 2012 at 21:10 | AnnJay° |  Famous*


Už jen 5 minut a staví se tu pro mě Cody a půjdeme na Celebrity párty.. Už jen pět minut! Nedočkavě jsem seděla před televizí a koukala jsem na hudební program. Přes celou obrazovku byl můj obličej a zpíval "I love bad boys". Ach..Nechápu jak jsem mohla tenhle song nazpívat.. Potom dávali nějaké zprávy o mě a o odym a fotky z dnešního oběda. Obtloustlá moderátorka také říkala, že nám to spolu oc sluší. To mě potěšilo. Je jasné, že se nemilujeme, ale méme se rádi.
Crrrr... To musí být Cody. Vystřelila jsem z pokoje a ani jsem nevipnula televizi.
"Počkej!" zastavila mě Jenna těsně přede dveřmi.
"Coje?" podrážděně jsem se zeptala.
"V tomhle chceš jít?" prohlížela si mě.
"Proč ne?" divila jsem se. Měla jsem na sobě flitrované triko a tmavé rifle.
"Božeeee..vem si todle." vrazila mi do ruky ramínko na kterém vyselo oblečení(obrázek dole), co se ani oblečením nazývat nedalo. Připomínalo mi to trochu spodní prádlo.
"Todle si mám jako vzít?" ptala jsem se překvapeně.
"Nooo..šup!" plácla mě přes rameno a odešla do jejího pokoje. Neměla jsem chuť protestovat a hádat se s ní, že todle je moc děvkovské...ale co, aspoň se budu odymu líbit. Uklidňovala jsem se a za rohem jsem se soukala do oblečení. Těsné, ale vyzívavé. Věděla jsem o sobě, že jsem štíhlá, protože kvůli popularitě jsem musela držet dietu. Jenna někdy vážně myslí jen na ní. Zamávala jsem Jenně do pokoje a běžela jsem ven.
"O-můj-bože." zíral na mě Cody s otevřenou pusou.
"Taky tě ráda vidím." zasmála jsem se a obejmula jsem ho.
"Páni! Já mám ale přenádhernou holku!" zaradoval se a přitisknul mě k sobě.
"A já překrásného kluka." zazubila jsem se a prohlédla si ho. Ml na sobě bílé kalhoty, bílé triko s postiskem: Bad boy - ironie, a ještě klobouk. Ahhhh! Slušelo mu to! Chytil mě za ruku a já uslyšela ten známý zvuk - cvaknutí fotoaparátu. Cody se jen pomusmál a nastoupili jsme do bílé limuzíny. Jeli jsem jen chvilku a dojeli jsme na místo, kde byl největší a nejznámější NewYorkský klub. Před ním byla dlouhá závora a za ní fanynky a kousek před ní ti nejznámější novináři. Vypadalo to fakt luxusně. Vystoupila jsem a Cody mi pomohl. Propletl moje prsty mezi svoje a šli jsme po koberci, který vedl dovnitř k NewYorkské smetánce.
"Corrie!!! Corrie!!" zečel křičet dav fanoušků. Opravdu milé, už našemu páru vymysleli i jméno. Přesně z druhé strany šli proti nám Justina Selena. Jenomže se stalo něco neočekávaného. Dav fanoušků si jich skoro vůbec nevšímal a všichni stéle fotili nás a křičeli "Corrie!" ..Hah.. Jak ho to musí užírat. Rozmazlence. Viděla jsem jak se na mě nenávistně kouká a já mu ten pohled nehned oplatila. Po mém oblíbeném pózování jsme zašlo dovnitř. Nikdy jsem neviděla luxusnější párty. Všude byli celebrity a já si připadala opravdu slavně. Cody je skvělý tanečník a já taky. Tak jsme neváhali a šli doprostřed parketu zuřivě tančili. Všichni kolem nás tleskalia já se bavila. Pak DJ pustil nějakou pomalou písničku.

Cody mě chytil nad zadkem a já mu ovinula rice kolem krku. Začali jsme pomalu tančit a já si připadal šťatně. Jakobych zapomněla na mamku..na Jennu..na slávu a soustředila jsem se jen na jeho oči, které se upřeně dívali do těch mích. Jsem asi o půl hlavy nižší než on a jsem za to ráda. Jehu roce s každou otočkou klesali čím dál níž až se ocitli na mém zadku. Nekoukala jsem se kolem nás, ted jsem se soustředila jen na jeho oči.
"Auuu! Co děláte?!" ozvalo se zpoza mě, protože jsme asi do někoho narazili. Byla to Selena naštvaně se na mě dívající s Justinem.
"Pardón." řekla jsem nafiflěně a pokračovala v tanci s Codym. Všimla jsem si, že o kousek dál stála jeho ségra Alli se skleničkou čehosi, v čem bylo zabodnuté paraple. Cody na ní zamával a já se přidala. Poohlédla jsem se dál a stála tam Demi a zpívala se svým hlasem tudle krásnou píseň.
zničehož nic tam vtrhli ti týpci z LMFAO a začli tancovat a na svou píseň a všichni to rozjížděli s nimy.
Párkrát jsem se s nimy už potkala, ale nejsem si jistá jesli si mě pamatovali. Začli jsme bláznivě tancovat a všichni zpívali a smáli se s nimy. Potom se místností plné celebrit rozezněla píseň od Celine Dion, která tu zamozřejmně nebyla.
"Skočím pro pití." zašeptal mi Cody do ucha a odešel. Stála jsem uprostřed parketu a někdo mě popadl za ruce a omotal si je kolem krku. Justin. Pomalu se semnou roztančil a já...
šaty Charrie:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 lele lele | 2. may 2012 at 21:41 | React

super :)

2 swag-justin-bieber swag-justin-bieber | Web | 2. may 2012 at 21:50 | React

[1]: díky:))

3 anne anne | 2. may 2012 at 22:30 | React

kedy bude dalsi???

4 AnnJay° AnnJay° | 3. may 2012 at 17:48 | React

[3]: píšu;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement