Famous* 8.díl

5. may 2012 at 13:56 | AnnJay° |  Famous*


"Charrie!!! Otevři! Charrie!!!" ozýval se tlumený hlas zpoza dveří. Jenna se sem nedostane. Podívala jsem se na dveře a klika lítala nahoru a dolů snad nezastavitelnou rychlostí..To je na mě tak naštvaná jen za jeden tanec???
Stále zuřivě bušila na dveře a já to už nemohla ignorovat. Otočila jsem klíčem v zámku a odhodila jsem ho do křesla.
"Jak si to jako představuješ todle dělat?" vtrhla dovnitř a rozječela se.
"Nechápu, co tě na tom tak rozzuřilo?" divila jsem se.
"Ty.. Ty jsi superstar. Chápeš to? Ty musíš být zodpovědná a nepřešlapovat. Ty si musíš umět udržet své fanoušky. Co myslíš, že na řeknou a ž uvidí nějaké fotky nebo video z toho vašeho tance?" podívala se na mě vyčítavým pohledem.
To mě porazilo. Moji fanoušci. Co když stratím svoje fanoušky? Co když teď zklamu tu malou holčičku s tričkem s mým obličejem skterou jsem se tenkrát fotila. Todle přeci nemohu dopustit.
"Tak řekneš už něco??? Co to do tebe vůbec vjelo?" podívala se na mě pohledem, který jsem viděla naposledy, když jsem jako malá rozbila její hrneček ,který jí zbyl po babičce. Tenkrát se mnou nemluvila dva týdny. Tohodle pohledu jsem se vždycky bála a myslela jsem si, že ho už nikdy neuvidím, ale mýlila jsem se.
"Já..Já za to nemůžu. To on. Já..já jsem..." docházela mi slova.
"Co? Co jsi? Ty jsi ho nějak sváděla?" upřeně se na mě zadívala a její oči se zužili na dvě čárky které se na mě nenávistně dívali.
"Sváděla? Cože? Proč bych to dělala, vždyť já jsem ráda, že mám Codyho." bránila jsem se. Jak jí todle mohlo vůbec napadnout.
"A proč by si začínal on? On má Selenu."
"A já mám Codyho, tak tím je vše vyřešené ne?"
"Zklamala jsi mě." zadívala se do země a odešla z pokoje.
Zklamala jsem. Praštila jsem sebou do postele a obličej jsem opět zabořila do polštáře. Celebritička jedna..Třeba to dělal naschvál. Třeba chce být zkrátka nejslavnější a tak mě chce takhle zbavit fanoušků. Ne. To mu nesmí vyjít. Schoulila jsem se do klubíčka a plakala. Kvůli Justinovi Bieberovi jsem nebrečela pěnou řádnu let ,ale teď brečím z jiného důvodu. Ano je to kvůli nemu, ale kvůli tomu jak se zachoval. Já už jsem si myslela, že..hah..že bych se mu třeba mohla líbit. Jsem tak naivní a hloupá. Podívala jsem se na velké tikající hodiny nademnou a bylo něco kolem 3hodin ráno. Zavřela jsem oči, které mě pálily od slz a úspěšně jsem se pokusila usnout.
_______________________________________________________________________________________________________________
"Vstávej" zaslechla jsem ješě ze spaní chladný hlas Jenny.
Dneska už jsem se nenechala přemlouvat a vstala jsem hned. Zašla jsem do koupelny a rovnou do sprchy. Podívala jsem se do zrdcadla a oči jsem měla celé žilkovaté a červené. Ještě že dneska nic nemám. Potom jsem šla do kuchyně a čekala jsem ,že Jenna přede mě postaví misku s cereáliemi ale nestalo se. Vlasně jsem ani neměla moc chuť jíst. Tak jsem tase odešla z kuchyně a šla se podívat za tetou do obýváku. Seděla na gauči a upřeně se dívala na právě začínájící zprávy ze světa celebrit Hollywoodnews. Stála jsem ve dveřích aby si mě nevšimla. První zpráva byla o tom, že se bude natáčet nějaký nový film či co...ale pak...
"A máme tu žhavé novinky ze včerejší Celebritypárty." oznámil nadšeně moderátor s mastnými vlasy.
Jenna zapozorněla začla si kousat ret. Vážně mi občas přijdě ,že jí záleží jen na té popularitě.
"Této akce se zůčastnili hvězdy jako třeba Justin Bieber se Selenou Gomez nebo Demi Lovato a dokonce i Mileay Cirus a především nový miláčci ameriky Charrie a Cody!" oznámil a jeho mastné vlasy se ve světlech reflektorů ještě více leskly.
Teta se naklonila blíže k televizi a já zašla trochu více do chodby aby mě nezahlédla.
"Máme tu fotky z rozkošného tance Cherrie a Codyho. No řekněte sami nejsou spolu roztomilý?" rozplýval se moderátor nd mou a Codyho fotkou. Na té fotce jsem měla ruce obmotané kolem jeho krku a šťastně jsem se usmívala a on mě držel za boky a úsměvy mi opětoval. Neubránila jsem se tomu a při pohledu na to foto jsem se musela usmát a zjistila jsem ,že Jenna taky.
Potom moderátor ukazoval ještě fotky ostatních ...
"A máme tu to nejlepší na konec. Jako jedni posledních účastníků této párty byli již zmínění Justin a Charrie. Podle očitých svědků, kteří byli pozvaní spolu tancovali a to dost odvážně. Video a ani fotografický záznam se nám ovšem zístak nepodařilo. Ovšem podle časopisu kidstar ,pro který oba dva spolu nedávno fotili fotky se tyto hvězdičky vůbec nemusí, prý se dokonce i nesnášejí. Takže to co se dělo na té párty zůstane nejspíš bohužel ve hvězdách." oznámil moderátor a široce se usmál.
Nakoukla jsem do pokoje abych viděla výraz Jenny. Usmívala se tak široce, jak jen to bylo možné.
"Pojď sem. Vím že tam stojíš." zasmála se.
Stydlivě jsem k ní přišla a sedla jsem si vedle ní.
"Promiň za tu mou včerejší reakci." pohladila mě po tváři a já věděla, že už předemnou sedí zase ta moje Jenna. Moje teta Jenna. Radostně jsem jí objala a šli jsem spolu do kuchyně.
"Tak tady máš." postavila předemě misku cereálíí a já byla ráda za to, že se tenhle primitivní zvyk opakoval i dnes.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 andy andy | 5. may 2012 at 16:32 | React

super

2 anne anne | 5. may 2012 at 18:07 | React

parada..tesim sa dalej

3 Lily<3 Lily<3 | Web | 5. may 2012 at 21:24 | React

Super díl :D taková rozmazlená :D

4 swag-justin-bieber swag-justin-bieber | Web | 5. may 2012 at 21:30 | React

[1]:
[2]:Díky.
[3]:díky:D..je no:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement