I need.. 1. díl

10. may 2012 at 20:18 | AnnJay° |  I need..


Jsem normální čerstvě osmnáctiletá holka. Mám jen tátu. Máma nás opustila když jsem byla malá..nijak zvlášť mě to nemrzí, protože si na ní ani nepamatuju a s taťkou si v pohodě vystačím. Žiju v Londýně v menším bytečku v centru města s tátou jménem Frank. Vždycky si přál syna, a tak mě pojmenoval Francis a s oblibou ja mě volá "Franku " . Do dnes jsem nepochopila proč žijeme v bytě a né v domě někde na kraji Londýna, protože táta je hrozně bohatý a bohužel má i na to aby mi platil prestižní soukromou školu. Jistě jsem za to ráda, ale kašlu na to. Ve všech předmětech jsem průměrná a v některých i propadám. Táta chce ze mě mít dědičku jeho firmy, ale já mám jiné cíle. Chci být profesionální tanečnice. Deset let jsem závodně tancovala, ale když táta zjistil, že bych se tím chtěla živit, tak mě okamžitě z lekcí odhlásil. Vždycky jsem byla poslušná a hodná holka,až do mých patnácti. To jem postkala Emily mojí současnou nejlepší kamarádku. Ta holka je zkažená skrz na skrz. Byla jsem s ní na sposta pařbách a je s ní ohromná zábava. Jenomže můj taťka vidí velmi nerad, že se s ní stýkám. Vlastně mi to doslova zakázal. Takže každé ráno kouká z okna a sleduje jestli nejdu k jejímu bytu,který je hned přes ulici. Emily je hrozně zblázněná do One Direction a stále tvrdí, že jí hrozně moc připomínám Nialla. Ano jsem blonďatá,ale on si vlasy přece barví ne? Ona tvrdí, že podobnost je v povaze. Že prý hrozně jím a mám stejná gesta. Jídlo se na mě docela projevuje. Jsem trochu baculatějši, a to že jsem musela přestat tančit tomu vůbec nepomáhá.
"Tak jdeš už? " ptal se nervózní Frank stojící ve dveřích. Baví mě mu říkat Frank, protože on mi tak říká taky.
"Božeee..Vždzť je času dost .." odmlovala jsem a přikryla jsem si uši polštářem.
"No to tedy není. Za 45 minut máš být ve škole." poklepal si na hodinky a zároveň vešel do mého pokoje v sametovém županu.
"To je času! " zamžourala jsem a zavrtala jsem se do peřin.
"Frankie!! " poškádlil mě, protože věděl, že todle na mě zabere.
"Otče? " zasmála jsem se a vzhrabala jsem se z postele.
"Pojď se nasnídat " zasmál se a zašel do kuchyně.
Nasoukala jsem se do růžových papučí a chystala jsem se vejít z pokoje. U dveří mám zrdcadlo a nikdy se nevyvaruju toho abych se do něj koukla a zhodnotila jsem se. S postavou mám opravdu velký problém. Nepříde mi, že jsem tlustá, ale spousta dívek je štíhlejší a u kluků mají mnohem větší šanci. Měla jsem pár kluků, ale všichni to jsou moulové.
"Tak jdeš??? " ozvalo se z kuchyně..
"Jo... už běžím."zazoufala jsem nad svým odrazem v zrdcadle a šla jsem do kuchyně.
"Tady máš princezno." usmál se na mě a podal mi sušenky a mléko. Někdy se mnou jednal jako bych byla ještě malá holka.
"Díky." usmála jsem se a namočila jednu z máslových sušenek so vlažného mléka.
Nasnídala jsem se, nasouklala jsem do školní uniformy a mohla jsem vzrazit. Malovat se nesmím, kdyby to viděl taťka, tak by ho trefilo.
"Ahoj tati." Mávla jsem mu a on mi to oplatil.
Popadla jsem batoh a otevřeela staré těžké dřevěné dveře a seběhla jsem dolů po schodech. Vyšla jsem s domu a nedechla jsem se Londýnského vzduchu.
Přešla jsem silnici a vydala jsem se uličkou směrem ke škole. Potom když už jsem byla pryč z taťkova dohledu, tak jsem zabočila do slepé uličky ve které jsem si dávali s Emily vždycky sraz. Už tam stála a malovala se. Rudou pusou se na mě usmála a já jí úsměv oplatila.
"Kde ses toulala prosmim tě?" mrkla na mě přes tmavohnědou patku a upravovala si vlasy.
"Hlavní je, že jsem tady ne? " zasmála jsem se a z kapsy u saka jsem jì vytáhka řasenku a tužku na oči. Podržela mi zrdcádko a já se téměř dokonale nalíčila.
"To jo." zaculila se tím jejím ďábelským úsměvem.
"Co to rande s Mikem? " ptala jsem se.
"Moment.. on se jmenoval Mike? Jsi si jistá? " zasmála se a zároveň se na mě vykuleně podívala.
"Jo. Mám s ním Dějepis " zasmála jsem se.
"Aha, tak proto se na mě díval tak divně, když jsem mu při milování říkala Tode.." rozchechtala se přes celou uličku.
"Milování? Takže spolu chodíte? " zírala jsem na ní s otevřenou pusou.
"Blázníš? Ne.. " rozchechtala se ještě víc. Její povaha mě občas udivovala. Všichni kluci ze školy po ní touží a ve většině případech ji také dostali.
"Aha. Tak jdeme do školy?" Mrkla jsem na ní a ona kývla a dali jsem se na cestu.
"Víš koho mám ted taky ráda? " vzrušeně se na mě podívala.
"Nemám šajna." zasmála jsem se a svoje blonďaté vlasy jsem si stáhla do gumičky.
"Justina Biebera! Justin a One Direction jsou prostě nej! " vzrušeně vykřikla až se ciklista, který zrovna jel proti nám málem převrátil s kolem.
"Haha.. super." zasmála jsem se.
"Viď? " zaculila se a šlápla přitom do kaluže.
"Ty jsi blázen." zasmála jsem se.
"A víš co je nejlepší? Justin i 1D jsou ted v Londýně! " rozkričela se ještě víc než před tím a tentokrát jsem šlápla do kaluže já.
"Super. Přijde mi ale divné jak jsou do Justina všichni zbláznění. Má talent a zpívá hezky tojo...ale myslet na nej 24 hodin denně to né." prohlásila jsem.
"Aaaaaah..mě to nejde." zaculila se a konečne stichla s těmy zamilovanými kecy o 1D a Justinovi. Zbytek cesty jsme probírali různé dívčí věci a drbali jsme. Ve škole to bylo víc než úmorné. Dvě pětky...to bude zase přednáška od Franka. Emily pozvalo dalších pět moulů na rande,ale všechny odmítla, protože to byli kluci typu mastné vlasy a tlusté brýle.
"Nechceš jít knám? Táta přijede až večer." zvala jsem Emily po obědě.
"Sorry Frankie. Jden s mamkou na nákupy." Nrkla na mě.
"Aha..v poho."
"Tak papa." Usnála se na mě a idešla ladnou chůzí.
já jsem se dala taky do odchodu. Toulala jsem se mokrými Londýnskými ulicemi a cítila jsem se hrozně sama. Začalo pršet a já cítila ja mi moknou moje zvlněně světlé vlasy.
Chtěla bych takz s mamkou na nákupy. Jenže žádnou nemám, teda spoň o ní nevím..
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 anne anne | 10. may 2012 at 20:23 | React

no super zacina to pekne :)

2 swag-justin-bieber swag-justin-bieber | Web | 10. may 2012 at 20:24 | React

[1]: díky:D:))

3 Lily<3 Lily<3 | Web | 11. may 2012 at 14:47 | React

Pěkný :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement