Never Let You Go - Prolog

11. june 2012 at 19:09 | AnnJay° |  Never let you go

Upozorňuju, že tuto povídku píšu s Dizzie!:)
Alli Nickelsonová je 17cti letá dívka. Svou mámu nikdy nepoznala, protože umřela při porodu. Žije jen s tátou, který se živý jako tour manažer celebrit. Často není doma, a tak musel najmout chůvu. Louisu. Louisa je trochu při těle a má černé vlasy. Jednoduše klasická chůva. Louisa s nimy bydlí ve vile v LA. Jsou bohatí, protože její táta s jeho firmou 'Max Nackolson agency' vydělává hodně. Alli je menší postavym proto často nosí boty na podpadku. Má blonďaté vlasy a krásné pomněnkové oči. Její povaha je veselá, stydlivá a dokáže si stát za svým názorem.
Justin si právě prochází těžkým obdobím. Selena mu dala 'ádios' kvůli modelovi z Itálie. Nikdy si nemyslel, že mu dá kopačky ona. Ani mu neřekla pořádný důvod, takže byl překvapený, že druhý den od jejich rozchodu byli titulní stránky všech bulvárů pokrytí fotky jí a jejího milence. Nejdřív si myslel, že zjistila, že má románek s Miley.
S Miley byli milenci docela dlouho, ale Miley to ukončila kvůli jejím zásnubám. Nedokázal snést to, že Selena se s ním rozešla
a tak vyhledával románky na jednu noc nebo jen ležel v pokoji a koukal do stropu. Bohužel se blížilo jeho turné a jeho asistentka mu má každou chvíli rodit..
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Majáá Majáá | 11. june 2012 at 19:52 | React

Woow..hustej začátek :))

2 lele lele | 11. june 2012 at 19:58 | React

cool :D... bude dnes ešte jeden?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement