Betrayal 6. část

24. july 2012 at 23:42 | AnnJay° |  Betrayal


Usmíval se na mě..Usmíval s na mě tak krásně. Udivovalo mě jak mi nedělá problém jet v autě v podstatě cizík klukem a dokonce se s nim i vyspat. Je pravda, že kdyby se to někam dostalo, tak teoreticky za všechno můžu já protože jsem starší.


"Proč jste se se Selenou rozešli?" vyhrkla jsem na něj,když zamykal auto a já an něj čekala.
"To je dlouhý příběh.." zamumlal a vypdala to, že se tím už dál nechce zabívat.
"Fajn." kývla jsem.
"Jdeme?" usmál se a nabýdl mi rámě.
"Em jo." kývla jsem a propletla jsem si ruku do jeho předloktí.
Celou cestu do jeho amartmá jsme se na sbebe usmívali a já se cítila tak příjemně.. to comi řekl v autě..Bylo tak nádherné. Vešli jsem do mě už známého amartmá a Justin jako pravý Gentleman mi pomohl sundat si kabát. Sedli jme si znovu na tu koženou sedačku a nepřestávali jsme se na sebe usmívat.
"Takže ty jsi z vesnice?" ptal se.
"Jo..V NY jsem jen kvůli škole a..chci být herečkou." usmála jsem se.
"Fajn.. a požíváte tam u vás taky telefony? Já že bych prosil tvoje číslo." zasmál se.
"Haha vtipne." kývla jsem a vyndala jsem si z kabelky vizitku.
"Díky." usmál se a strčil si jí do náprsní kapsy u košile.
"Nemáš zač." usmála jsem se. Justin ke mě natáhl ruku a pohladil mě jemně po tváři.
"Takže my dva jsme si už popovídali.. Nechce si teď pormluvit s Jerrym?" řekl, zvedl levé obočí a ukázal na svůj poklopec.
"Fajn.. Měla jsem tušit, že jsi to nemyslel vážně." zyvrtěla jsem hlavou a vstlala jsem z gauče.
Tumblr_m7gspqhduo1qitth5o1_500_large"Ale no tak Lee." pobídl mě znovu. To mě zastavilo,ale né že bych o toms nad uvažovala, Jen mě zarazilo to oslovení.. Lee. Tak mi říkali jen doma. U nás na farmě. Přerušila jsem své zamyšlení popadla jsem kabát a doufala jsem, že mě Justin bude chtít ještě zastavit,ale nic. Absolutně nic. Jenom jsem slyšela jak se chechtá. Pche..a já si myslela, že by snad..že by z toho něco mohlo být. Rychle jsem vyběhla z hotelu a do nosu mě udeřil mráz,který venku panoval. Rozeběhla jsem se směrem k našemu bytu. Mám to tu zmapované,protože kousek odtut dělám servírku. Běřela jsem zasněženou ulicí a sníh mi křupal pod chodidly. Najednou jsem se zaraila,protže na okraji ulice stála skupinka asi tčech kluků. Když mě uviděl, tak se přestali byvit. Což mě zarazilo ještě víc. Zhluboka jsem se nadechla a rozeběhla jsem se ještě rychleji. Třeba si mě ani nevšimnou co já vím. Jediné co vím, že partička chlapů v New Yorku v noci kolem půl noci na ulici rozhodně neprodává hotdogy..
"Proč tak rychle?" uslyšela jsem za mnou když jsem se kolem nich mïhla. Zrychlila jsem a doufala jsem, že mě nenásledují,ale zvuk který se za mnou linul mě rychle vyvedl z omylu. Beželi za mnou. Není šance, že bych byla rychlejší, tak jsem zabočila do náhodné uličky. K mé smůle ulička končila o pár metrů dál. Slepá ulička. DOšla jsem na konec uličky a tam jsem se otočila. Třeba se s nimy dá nějak domluvit...
"Hele..Já žádný peníze nemám." oznámila jsem jim.
"To je ale smůla." řekl jeden z nich.
"Tak může odejít?" usmála jsem se.
"Nám ale o peníze nejde." zazubil se ten nejnechutnější z nich.
"Cože?" nechápavě jsem se na něj podívala a když se ke mě začínal přibližovat tak mi to došlo.
"Em hele já jsem z katolický školy a když mi něco uděláte tak užse nebudu moc vrátit do..hm..do kláštera." začala jsem si vymýšlet "velmi věrohodné" lži.
"Ale no táááák..Nebude to bolet." řekl přitiskl mě ke zdi. ".. Slibuju" zašeptal mi do ucha.
"Prosím ne." vrtěla jsem hlavou a do očí se mi začínali drát slzy.
"Bude se ti to líbit." usmál se tak nechutně až se mic htělo zvracet.
Napřáhla jsem nohu a kopla jksem ho do intipních partií to největší silou jako v sobě mám a přisahám, že není možné aby po tomhle ještě někdy měl děti.
"Ty k*rvo!" svalil se k zemi a mě jaksi nedošlo ,že má seboudalší dva kamarádíčky,kteří se měli asi na celé to předtavení dívat.
Popadli mě každ za jednu ruku a přitisli ke zdi. Ten nechitný chlap se z mého knokoutu vzpamatoval a dal mi ruce pod kabát kde mi stisknul prsa.
"Ne prosím!" křikla jsem a znovu jsem ho kopla protože ti dva chytří poskoci mi nehlídali nohy.
Ted už se definitivně svalil k zemi a já schytala jednu pěst do přicha a jedno do nosu od těch dvou. Hned se k němu sehli a jako staroslivé maminky ho opečovávali já jsem neváhala a běžela jsem pryč. Doufala jsem, že už jsem se jich na dobro zbavila,ale ne..Nějakým zázračným způsobem se vzpamatovali a běželi za mnou,ale hodně daleko za mnou. Najednou jsem poznala odbočku která vedla do restaurece kde pracuju. Rychle jsem se prohrábla kabelkou a běžela jsem ke dveřím. odemkla a zabouchla. POdívala jsem se přes žaluzije a ti zmetci byli dočista zmatení. Nevěděli kam jsem zmizela, což je dobře. Až teď jsem si uvědomila jak moc mě bolí břicho a obličej. Lehla jsem si na sedačku v té naší kavárně a do pěti minut jsem usnula...
 

1 person judged this article.

Poll

Do you love Justin?

*Klik*

Comments

1 anne anne | Email | 25. july 2012 at 11:33 | React

bozee...justin ma nici :d

2 Mills Mills | Email | Web | 25. july 2012 at 20:11 | React

TVL ještě že jim zdrhla :D Ale nevím, nevím, jestli bych po tomhle dokázala usnout :D :D Pěkný díl ;)

3 Em Em | 26. july 2012 at 11:44 | React

super díl

4 Lucinka:-* Lucinka:-* | Web | 29. july 2012 at 13:40 | React

Tak to bylo zajímavý :D Já snad ani nedýchala :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement