Fucking Young.

28. august 2012 at 11:07 | AnnJay° |  My love..My life♥
Jak asi víte byla jsem na táboře..
Nečekala bych, že můžu být nějakým klukem posedlá víc než Justinem a neočekávatenlé se stalo skutečností. Proto jsem se rozhodla napsat takovou povídku o tom co jsem prožila.. Všechny události v této povídce jsou pravdivé. Vynechám jen pár otravních detailů a vysvětlování. Podstata příběhu se tím nijak nemění. Hlavní postavu kluka si představte jako toho nejkrásnějšího kluka na světěna světě(klidně i jb;). Nebudu zmiňovat jeho jméno, prostě to bude Ian. Jakože ian..vypadá to jako Lan,ale je to ian(Ian):DDDD
Tumblr_m9gar5kj2q1qc69q8o1_500_large
So..


Ten den si pamatuji přesně. Bylo 23.8. a vedle hlavy mi zazvonil budík nastavený na půl deváté. Vypla jsem ho a zabořila jsem hlavu do nesimpaticky zapáchajícího polštáře a deky, která je na každé posteli. Pak jsem zamžourala protože kdosi rozvítil.
Alli, Misel, Tess, Paris i Tina už byli vzhůru a připravovali se na snídani. Po milionech protáhnutí a zývnutí jsem udělala to samé. Nemusela jsem se převlékat, protože jsem spala oblečená - dlouhá historie. Dokutálela jsem se na snídani s těšivým pocitem, že zase uvidím jeho obličej. Hned co jsem vyšla z naší šestilůžkové chajdy, tak jsem ostřila na jeho stan.
Nedívej se tam.. Nedívej se tam - opakovala jsem si v hlavě,když jsem kolem něj procházela. Ian je zvyklí spát s otevřeným stanem a nevadí mu, že ho všichni očumují. Jednou..je to pár dní, jsem toho využila a zkusila jsem ho vyfotit, ale on se bohužel probudil. Utíkala jsem odtamtud jako o život. Někdy je výhoda, že si nepamatuje moje jméno a ani obličej.......
Jako záhadou byl jeho stan tentokrát zavřený. Pokrčila jsem rameny zašla do budovi na snídani. Hrnek kakaa a rohlík.. Sedla jsem si do čela stolu jako vždy a všechny holky se na mě usmáli. Úsměv jsem jim opětovala a dala se do snídání.
"Poslední den..Hrůza." zavtěla hlavou Tina,která seděla šikmo po mé pravici.
"Jo to teda jo." kývla jsem bezduše.
"Dneska prostě musíš. Poslední diskotéka... Musíš!" zachechtala se a ke konci se povzbudivě pousmála.
Už tři diskotéky se odhodlávám k tomu abych ho vyzvala na ploužáka. Máme tu fakt super diskotéky. Nejsou to takovéty "pařby" kde se pustí písnička a všichni na sebe čumí. Je to vážně jako v klubu, skoro tma, jen červená světla a ten nejlepší DJ - Ian, co víc si přát.
"Já se pokusim,ale co když mě odmítne.." zavrtěla jsem hlavou.
"Neodmítne! Neodmítl Gabi a to už je co říct." vložila se do toho Alli a zvedla pravé obočí.
Povzdychla jsem si a kývla jsem. Trochu jsem se nahla a obličej jsem skovala za Alliny podlouhlé hnědé vlasy. Zaostřila jsem totiž, ke stolu,kde seděla Gabi. Už jen ten její zmalovaný ksift mě na ní tak odpuzoval. Typická pipka. Pamatuji si jak spolu na minulé diskotéce tančili a Ian jí tak hezky objal a dělal s ní různé roztomilé kraviny. Ucítila jsem opět ten pálivý pocit a mezi prsty jsem si začala mnout tkaničku obmotanou kolem mé levé ruky. Je z mikyny,kterou mi Ian hlídal. Jak směšné.
Po snídani jsem si šla vyčisti zuby. Z taštičky jsem vytáhla kartéček s Justinem,který byl všem ze začátku k smíchu,ale teď to brali jako dení chléb. S holkama jsme si vyčistili zuby a já sebou opět plácla do postele.
"Jsem zvědavá co bude všechno za stanoviště." zamyslela se Paris.
"To mě taky." přidala se Tess. Poslední den máme vždy takovou hru, že obíháme stanoviště s různými úkoly a za ně dostáváme "peníze" v růzhné hodnotě a "nakupujeme" sladkosti v jídelně. Převlékla jsem si tepláky a šli jsme na nástup. Jako vždy nám vedoucí Katty vysvětlila co se bude dít a my co sem jezídme už nejmíň 5 let jsme otravně přikyvovali. Chytli jsme se s Alli za ruku, jako to děláme vždycky a obíhali jsme stanoviště.
"Hele pojď tam." zachechtala se Alli a ukázala na stanoviště, které měl na starosti Ian. Ano jak jste asi uhodli Ian je vedoucí.
"Ale né.." dala jsem oči v sloup protože jsem věděla, že z Alliiných spárů není úniku.
Alli se s nim hned dala do řeči. Jak jsem jí záviděla, že si pamatuje její jméno a obličej a má jí rád...
"Hele skočila by si mi prosím tě pro papír? Takovej speciální úkol pro tebe." mrkl a já si uvědomila, že mrká na mě.
"Em ..Jo jasně." usmála jsem se a s Alli jsme si vyměnili vyjevené pohledy. Zaběhla jsem do budovy a popadla jsem první papír co jsem uviděla. Běžela jsem k němu zpět a srolovaným papírem jsem ho plácla přes rameno.
"Tady." usmála jsem se.
"Díky moc." usmál se taky tím jeho stylem. Vždycky se usmíval jen jedním koutkem úst. Je to tak roztomilé. Podal mi papírek v hodnotě pěti peněz přímo do dlaně.
"Pf.." zasmála jsem se.
"Jaký pf? Máš na lízátko." zakřenil se a pokračoval v řízení svého stanoviště. Doběhla jsem za Alli,která seděla na lavičce opodál.
"Alli Alli Alli Alli Alli ! Viděla si to? Poslal mě pro papír!" šťouchla jsem jí do ramene.
"Jo viděla. Dost hustý. Celkem mě ignoroval..." mrkla. Nemyslela to nijak žárlivě, spíš pravý opak.
"Ale řekla bych, že moje jméno furt nezná." zavrtěla jsem hlavou a vstala jsem z lavičky.
"To asi ne no.." přidala se Alli.
Ale stejně to byl pro mě úspěch.Představte si jaké to je.. On mluvil na mě.. Na MĚ!!!
Potom jsme si Alli ještě povídali a chichotali se, klasika.
Uslyšela jsem jak za mnou něco hraje. Ian.. Stál na svém "luxusním" autě a tancoval na hudbu,která se linula z jaho auta. Neposlouchá moderní hudbu, takže to byly takovéty hitovky. Začala jsem se nenápadně pohybovat do rytmů,ani jsem to nevnímala a pak se to stalo..
"Abi jedeeeeee!" zakřičel Ian a ukázal na mě. To..To.. není možné, že? Na táboře mi skoro všichni říkají Abi. Nikoho jiného tu tak neoslovují. Probrala jsem se z šoku a začala jsem tancoval trochu směšněji. Ian to po mě opakoval a oba jsme se začali chechtat. Alli vykulila oči a široce se usmála. Zná moje jméno.. Zná a zná a zná!!!!
"Fakt to tvoje jméno nezná?" zasmála se.
"Omdlévám." řekla jsem vážně.
Řekla jsem si, že nic hezčího se dneska nemůže stát,ale...
Dopolední program se zdál být více než nudný. Už mě to zkrátka nebavilo a sedla jsem si kousek vedle Ianova stanoviště abych se mohla kochat. Uviděla jsem Tinu, jak se podezřele ochomítá kolem Iana. Nepřišlo mi to divné do té doby, ne přišla i Gabi. Svou levou rukou mu přejela po rameni a já cítila jak mě to moje rameno začlo svrbět. Měla jsem opravdu divný pocit. Konečně ohlásiili, že už je oběd a já se konečně mohla přestat zabývat prkotinami.
Zaběhla jsem do chatky a všem holkám jsem nejméně pětkrát zopakovala co se stalo a že Ian zná moje jméno. Pak jsme se vydali na oběd. Vyšla jsem na kamený chodníček,který vede k jídelně a stál tam on. Na tváři se mi vykouzlil úsměv a upřeně jsem se na něj zadívala. Dělám to vždycky, protože nehrozí, že by se na mě taky podíval.
Najednou jeho pohled klesl ke mě. Jeho pravé oko mrklo a levý koutek jeho úst se zvedl. Pokračovala jsem ve svém slintavém úsměvu a v chůzi,která se zdála být težší a težší.
On na mě právě mrkl, že? Je to tak? To není možné.
Celý oběd jsem nad tím přemýšlela. Bylo by naivní myslet si, že to něco znamená. Jsem naivní.
Po jedlém obědě jsme si šli odpočinout na chatku. Přišli k nám hned kluci. Jason, Matty a Ray. Jason dělal nechutné kraviny.. nojo nedozralý kluk. Kdežto Matty se jen sladce usmíval. Je roztomilý,když nad tím tak přemýšlím. No a když nad tím tak přemýšlím, tak chodí s Gabi. Jak ironické. Právě proto pak z naší chatky s hádkou odešel a zabočil hned do chatky,kterou obývala Gabi a tisíce šminků. Niajk mě to netrápilo. U nás už se to nedalo přežít tak jsem si šla sednout ven na lavičku. Byla tam i Paris. Zrovna si četla knížku. Zaostřila jsem vedle nás a někdo tam ležel na dece. Bože to je přeci Ian!!! Spal na dece a občas pohl palcem u nohy nebo se otočil.
"Proč si mě nezavolala?" šeptal jsem na Paris.
"Měla jsem?" řekla hlasitě a já jí hned varovala hlasitým syčením, že má být zticha. V tom okamžiku z naší chatky vyšel celý průvod a všichi si sedli kolem té lavičky. K mému očekávání dělali hluk a Jason pokračoval ve svých nechutnostech.
"Můžete být k sakru ticho?" vyjela jsem po nich šeptem.
"Neeeeeeee." vyplázl Jason jazyk a už nejmíň po 128té stáhl Tině kalhoty. Tina znovu zapištěla a Ian se probudil.
"Nono..To je hluku." řekl ospalým hlasem a zavřel oči.
"Tak k*urva držte hubu!" opět jsem sykla. Všichni se jen zasmály, protože takřka celý tábor věděl o mé slabosti k Ianovi. Nepodařilo se mi je zklidnit. Ian se po chvíli sebral a odešel. Mrzelo mě to, protože jsem ho chtěla pozorovat jak spí....
"Hele víš co mi říkal Ian?" zazubila se Tina,když Ian odešel.
"Co?" divila jsem se.
"Dopoledne si ke mě sednul a trochu jsme si povídali." pokračovala a to její pokračování se mi obzvláště nelíbilo.
"No?" řekla jsem trochu nervózně.
"No on si ke mě že jo sednul a řekl: Ta Gabi je hrozná pizda." zatlemila se.
"To jako fakt?" vykulila jsem oči.
"Jo...Víš jak se na něj lepila u jeho stanoviště? Otřes!" mávla rukou.
Moje nálada se opět zlepšila,ale moc dlouho mi to nevydrželo.
Zbytek odpoledne byl víc než příšerný. Musela jsem ho strávit se svým týmem,který se skládal ze samých debilů. Stejně to měli i Misel, Alli, Tess, Paris i Tina.´Jako nejstarší holky v táboře jsme vždycky kapitánky. Šli jsme do lesa a zkkrátka běhali a plnili úkoly. Uviděla jsem jak Misel otravuje jeden kluk. Je hrozný.. Jmenuje se Robin. Má bohatého otce a myslí si, že si může dělat co chce.
"Hej jdi někam!" křikla jsem na něj z dálky,když jsem viděla,že Míša je dost rozzušená.
"Nebreč!" řekl hnusným tónem.
"Nejsem ty!" vyplázla jsem jazyk. Aby jste to správně pochopili, tak je nutné vědět, že on to tu zkouší na každou a pak kvůli odmítnutí na chatce po večerech brečí. Zašklebyl se a já to považovala za uzavřené. Hra skončila a já hned běžela do koupelny umít si ruce a spocený obličej. Uviděla jsem Misel a Tess. Misel plakala.
"Co je?" řekla jsem ustaraně a objala jsem jí.
"Robin.." řekla a položila mi hlavu na rameno.
"Co udělal?" vyjeveně jsem se ptala.
Misel jen ukázala na červený flek na jejím předloktí. Objala jsem jí znovu a hladila sem jí po vlasech. Nestarala jsem se o nic jiného.
"Co ten Robin zase udělal?" ozval se chraplavý hlas z levé strany. Ian.. Jenom jsem se na něj podívala a dál jsem uklidňovala Misel. Ucítila jsem najednou obrovskou potřebu vytáhnout se před Ianem.
"Tak kde je ten hajzlík." řekla jsem a vyhrnula sem si rukávy u mikyny. Vyšla jsem rázným krokem k chatkám, které bylY odtud asi 10 metrů. Už z dálky jsem viděla Robina a Paris. Paris mu něco důkladně vykládala a on jen kýval s očima vsloup. Uslyšela jsem ,jak za mnou cupitají i Tina a Alli. Tina ho okamžitě zásobovala nadávkami a pak ho chytla za ruce za zády. Začala jsem do něj kopat tou největší silou,která proudila až z kotníků. Pak jsem se komicky svalila k zemi. Ohlédla jsem se a zjistila jsem, že je tu snad celý tábor a všichni stojí kolem Robina, mě Paris, Tiny a Alli. Pokračovala jsem proslovem plných ostrých nadávek a najednou jsem ucítila, že mám kalhoty u kotníků. Hned mi došlo ,že mi Jason stáhl kalhoty. Rychle jsem se pro ně sehnula a natáhla si je. Bože takový trapas. Zmateně jsem se rozhlížela, jestli to neviděl Ian..ale nikde jsem ho neviděla. Kdyby to viděl byl by to obrovský trapas. Chtěla jsem sprdnout Jasona,ale mou pozornost upoutala Tina,která zrovna dávala Robinovi facku. Měl na tváři červený obtisk a do očí se mu hrnuli slzy.
"To už stačí, pojďte." řekla Alli. Všechny jsme se otočili a šli jsme do chatky,kde už byla Misel. Všechno jsme jí odvyprávěli a ona byla neskutečně šťastná za to, že jí celý tábor bránil.
Chtěla jsem se převléknout ze spoceného oblečení a tak jsem si sundala triko pod kterým sem měla jen tílko s obřím výstřihem.
"Tak kdo mu dal do držky?" ozvalo se a okenice se rozletěli. V okně stál Ian. Rychle jsem na sebe s výkřikem přitiskla čisté triko.
"Všichni." usmála jsem se.
"No Abi přeci." zazubila se Tess
"Dobře ty." zaculil se a prohlédl si mě. Pak zase z okna zmizel a já si nandala čisté triko. Tess se na mě šibalsky usmívala a já jen zavrtěla hlavou. No co......
Poslední táborová večeři v takovém stylu, že jsme večeřeli venku u stolů a vedoucí byli jakože číšníci a číšnice, což se mi líbilo. Ian mě obskakoval a se zástěrou mu to ohromně slušelo. Pak někam zmizel a za zády mi začal bouchat ohňostroj. Viděla jsem se jak odtamtud odchází a kryje si hlavu aby ho to nesejmulo. Už byla tma a tak ohňostroj nádherně vynikal. Konec ohňostroje hlásal jednu velice důležitou věc.. a tou byla diskotéka.
Už při líčení se mi klepali ruce..při česání.. oblékání..
"Hele není to takhle blbý?" zeptala jsem se holek ,když jsme šli směrem k budově ze které se linulo hlasité "duc".
"Ne.. sluší ti to." usmála se Alli a popadla mě za ruku. Zašli jsme dovnitř a sedli si na židli. Vedle nás si sedli i Misel, Tina, Paris a Tess. Pak postupně někam odbíhali, protože tu ještě moc lidí nebylo.
Najednou se ve dveřích oběvila Gabi asi na půlmetrových podpadcích a držela se za ruku s Mattym... Matty už je tak o dobrých deset čísel menší než Gabi a když si ještě vzala tydle boty, tak to vypadalo dost směšně. Nevěnovala jsem tomu pozornost a otočila jsem se k DJskému stolu, kde seděl Ian a usmíval se do obrazovky notebooku. Usmíval se opět jedním koutkem úst a rozhlídl se.
"No a teď se dámy odvážou a vyzvou k tanci chlapce." usmál se do mikrofonu.
Mám pro něj jít? Radši ne... Vstala jsem ze židle a šla jsem pro Raye. Je to můj kamarád a stálý tanečník. Přitiskla jsem se k němu a tančili jsme. Ray mi dal na hlavu svůj černý klobou a usmál se. Tančili jsme a tančili a já měla stále oči přilepené na Ianovi. Broukal si do rytmu a najednou při mé nepozornosti nebo otočce v pložáku byl na parketě s Martou. Naše vedoucí.. Pro něj přesně vyhovující věkem i vším ostatním. Trochu jsem se zapotácela a vyběhla jsem ze sálu. Doufala jsem, že Ray za mnou nepoběží,ale...
"CO je?" ptal se a asedl si vedle mě na lavici.
"Nic..Pojď." nadechla jsem se a nahodila jsem falešný úsměv. Popadla jsem ho za ruku a vrátila jsem se s ním na parket. Poslavili jsme se přímo před Iana s Martou. Rayinovi ruce jsem položila těsně nad můj zadek a přitiskla sem se k něm co nejpevněji.. Nevím co jsem si myslela, že bude Ian žárlit? pf...
Najednou mě k sobě Ray přitiskl ještě pevněji a usmál se.
"Mám to brát tak, že to něco znamená?" zeptal se.
"Co? Ne." řekla jsem se smíchem a možná to vyznělo trochu hrubě,ale uvědomila jsem si to, až když jsem to řekla.
Položila jsem si hlavu na jeho rameno a dál jsem zírala na Iana a Martu. Většinou jsme si Rayem povídali ,když jsme spolu tančili ale teď už bylo jen ticho..
Píseň skončila a on se ode mě jen bez výrazu odtáhl a odešel. Ian pak pustil pár rychlých písniček a my to rozjížděli. Výdycky jsem se snažila být u Djského poltu o nejblíž.. Snad aby viděl jak tančím.
Pak pustil jednu starou odrhovačku,kterou zná každý...
"Stratil jsem holku ,kterou mám rád..." ozval se z reproduktorů hlas zpěváka.
"Já taky." křikl do mikrofonu.
"Cože?" vykuleně jsem se podívala na Allli a Tinu tančící vedle mě.
"Myslíš jako že už s tou přítelkyní není?" vykulila oči Alli..
"Divný.." zavrtěla hlavou TIna.
Najednou vstal a šel na parket postavil se a tančil vedle mě. Ten pocit že vedle mě stojí... ááááááá...
"No a teď je jedno kdo koho vyzve, prostě všichni budou tančit." zvolal do mikrofonu.
Tak jo..Hlavně dýchej.. Teď..Ted je tvá chvíle..
"Iane..Jdeš?" řekla jsem stydlivě.
"Jo jasně." zvedl pohled a usmál se. Postavil se a z pravé kapsy si vyndal klíče a zlevé mobil. Divné.. Snade abych si nemyslela, že mobil není mobil. Haha. Vešli jsme na taneční plochu a on mě k sobě přitiskl. Obmotala jsem si ruce kolem jeho krku a on kolem mého pasu. Houpali jsmese do rytmu a najednou si položil hlavu na můj krk. Udělala jsem to samé a on se ještě víc sehl, aby to bylo fyzicky možné. Ucítila jsem jsem jeho vůni a počítala jsem, že přístích pěti sekundách omdlím. Cítila jsem na krku jeho strniště.. Ah bože... Najednou jsem ale na krku ucítila něco jiného.. Hebkého a vlhkého.. Bože! Jeho ústa!!!! Trochu jsem vypíškla a doufám, že si toho nevšiml. Jeho levá ruka se na mých zádech pohla směrem nahoru a zase dolů.. On mě hladí po zádech??? Vážně???!!!!
Písnička skončila a jakoby končil i můj život.
"Díky." usmál se. Já jsem nebyla schopná ze sebe vypravit ani slovo.. Ani hlásku... Jen jsem se stydlivě usmála a on si zase šel sednou do DJského hnízda. Vyběhla sem na chodbu abych se mohla rozkřičel,ale nic nešlo to. Zahýkala jsem a viděla jsem jak se otevřeli dveře a na chodbuu přišli Alli, Misel, TIna, Tess i Paris. Všechny se usmáli a začali mě pozvbudivě poplácávat po zádech.
"Seš fakt dobrá Abi." usmála se Misel.
"Fuuuuu.." oddychla jsem.
Šli jsme zase dovnitř ,kde hrála další "duc,dud" písnička.. Spozorovala jsem, že skáču trochu výš a že se cítím tak.. výjmečně.
"No a tadle písnička byla velkým hitem,když jsem byl starý jako vy.." řekl a podíval se na mě..
"Asi před 10ti lety.." pokračoval a pohledem ze mě uhnul.
Přišlo mi jakoby vypichoval ten věkový rozdíl mezi námi........
"No tak pořádně rozhejbejte zadečky!" zasmál se a pustil to. Snažila jsem se být co nejvíc sexy,ale jaksi se mi to spocené a udýchané nedařilo..
Pak uvedl další ploužák..Tentokrát měli vyzvat páni.. Nečekala jsem, že by pro mě přišel.
Najednou se ke mě blížil Matty.. Jo ten Matty... Nastavil ruku a usmál se.
"Co to?" vykulila jsem oči. Přišel pro mě a ne pro Gabi..
"To? No toto." zasmál se a zavrtěl hlavou..
Celý tanec jsme mleli kraviny a smáli se.
"Hele podívej na Inana, jak tam sedí sám.." zasmál se.
"Co tim jako naznačuješ?" zasmála jsem se.
"Ni, nic..." zavrtěl hlavou.
Pak jsme pokračovali v blbinách a bylo to fajn..
"Tyjo..s tebou budu tancovat častěji.. s tebou je sranda." usmál se když skončil tanec.
"No to bys měl." zakřenila jsem se a sedla si zpět na židli.
No a pak zase ryclé písničky u kterých jsme se s holkama víc než zapotili. Je sranda bláznivě tancovat. Mám je všechny hrozně ráda.
"A teď je opět jedno kdo koho vyzve..ploužáčeeeeeeek." ozval se Ian.
Nebylo by trapný jít pro něj dvakrát? Nezjistím to pokud to nezkusím, že? Přiblížila jsem se ke stolu a nic jsem neřekla ani se nijak nepohla.
"Jojo.. pokčej." usmál se.
Jak ví, že jdu pro něj? Je snad něco jako Edward z Twillight? To by byl průser. Vstal od stolku a kapsy měl už vyprázdněné. Opět mě k sobě přitiskl a přitiskl mě ještě blíž než minule. Hlavy jsme si na sebe položili už automaticky a tančili jsme. Jenom jeho ruka byla jinde... Byla na mém zadku.. Ten pocit..Nepopsatelný pocit. Tu discotéku jsem měla na sobě triko s dírou na zádech.. Cítila jsem jeho dech v ní.. Jeho horký dech.
Ten večer jsme se ještě bavili.. Napodoboval můj smích..Pomáhal mi nosit židle...
Druhý den ráno jsme se s ním vyfotili.. Byla to stranda..
"Kubo?" oslovila ho Tina.
"Jo já vás vyfotim." mávl rukou.
"Ale ta na tý fotce musíš být taky." zasmála jsem se.
"Jo aha." vykulil oči.
"Ali pojď! Už!" zavolala jsem Alli,která byla o kousek dál.
"No počkej tady vám to neukážu." zasmál se.
S Tinou jsme se rozchechtali a on s námi. Pak jsme se vyfotili. Vypadám tam jako debil a on jako vždy krásně..tak to bývá..
Pak jsem si sedla na zábradlí přemýšlela jsem o životě.
"Padáš!" chytil mě někro za boky. Ian.
"Ne Iane!" vyhrkla jsem.
Chytil mě a vyhoupl zpět na zábradlí.Zaculila jsem se a on taky.. Začli jsme se bavit o škole a tak..a on řekl, že jsme u sebe blízko.............................
Pak jsem musela odjet z tábora na tudle debilní dovolenou na které jsem teď.
Občas si ještě vzpomenu na jeho vůni. Na jeho smích.. Na jeho horký dech na mých zádech.. Jsou to ale jen vzpomínky. Můžu teď maximálně jen koukat na zelený puntík u jeho jména na chatu.............................................smutné.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Míša Míša | 28. august 2012 at 11:30 | React

Krásný.....ale mohla jsi tam dát ještě tu fotku:DDD

2 Anička. Anička. | Web | 28. august 2012 at 13:44 | React

[1]: súhlas ;DD♥

3 Mills Mills | Email | Web | 28. august 2012 at 15:49 | React

Krásně jsi nám to sepsala :))
•ta fotka by neškodila no :D :D

4 Majáá Majáá | 28. august 2012 at 18:08 | React

Tak fotka by vážně nebyla k zahození :D
Ty ho máš přidanýho na fb?Napiš mu! :) To je rozkaz ;D Je to vážně krásný příběh a je ještě lepší tím,že se doopravdy stal..Úžasný! :))
Aww..Kdyby se tohle stalo mě..:D

5 AnnJay° AnnJay° | Web | 28. august 2012 at 20:09 | React

[4]: to já se nedvážím mu napsat,protože bych ho určitě otravovala..ten nade mnou nepřemýšlí.. a futku nedám, vypadám tak jako debil:D

6 *Amazayn*»onedirection-forfans *Amazayn*»onedirection-forfans | Web | 28. august 2012 at 21:33 | React

Dobrej nápad, taky bych mohla něco takovýho sepsat ;D Podobný zážitky z táborů mám taky :D

7 Lucinka:-* Lucinka:-* | Web | 29. august 2012 at 10:14 | React

Wow.. Úžasný ;) Dokonalý prostě bomba :D Tu fotku prossíím :DD Ale jako dobrá jseš, já kdybych měla jít pro kluka, aby semnou tancoval tak pro mě jede erzeta.. :DDD

8 Majáá Majáá | 29. august 2012 at 15:05 | React

[5]: Simtě,tvoje problémy bych chtěla mít,teda :D Třeba bys ho neotravovala,to zkus :) Za pokus nic nedáš,ne..
Jejdáá..Tak tu fotku nějak uřízni,když nechceš,abys tam šla vidět :DD Určo tam nevypadáš jako debil..Kdybys viděla někdy moje fotky!To pak bys poznala,jak vypadá člověk jako debil :DD

9 Lilly* Lilly* | Web | 29. august 2012 at 20:05 | React

dokonalý

10 Łucille Łucille | Web | 29. august 2012 at 20:31 | React

Veľmi dobre píšeš =O

11 Łucille Łucille | Web | 30. august 2012 at 9:38 | React

Chvíľu som váhala, no keď mi jedna poradila, aby som sa venovala môjmu druhému blogu, pretože tento je už o ničom, tak som sa definitívne rozhodla, že ruším tento blog - blog o Nicki Minaj.

12 miley-lovely-cyrus miley-lovely-cyrus | 30. august 2012 at 10:55 | React

Ano, takový věci se dějí :-)

13 AnnJay° AnnJay° | Web | 30. august 2012 at 10:59 | React

[8]: no ale tak chápej:D..on nesnáší holky ,který ho otravuj a já mu ještě budu psát na fb..ne prostě..:D budu ráda, když příští rok pojede..:(

14 Majáá Majáá | 31. august 2012 at 18:26 | React

Se ho prvně zeptej,jestli nerušíš,neotravuješ nebo ták :D Ale třeba ses mu zalíbila a nemá odvahu ti napsat jako první :D Myslím,že tam příští rok bude..Snad..:) Přeju ti to ;)

15 AnnJay° AnnJay° | Web | 31. august 2012 at 19:53 | React

[14]: už jen to, že je o 10let starší mu v tom brání...:((

16 Domčika Domčika | Web | 31. august 2012 at 21:43 | React

krásne si to napísala :) hej mohla si dať fotku !:D

17 Domčika Domčika | Web | 1. september 2012 at 10:52 | React

Spravila som roztriedenie affs, pozri ako si dopadla : http://crazy-house.blog.cz/1209/septembrove-roztriedenie-affs
Ospravedlňujem sa za skopírovanú správu :)

18 Majáá Majáá | 1. september 2012 at 18:01 | React

Pááni..O 10? Tak to je docela blbý,no..:/ myslela,sem,že mu je tak 20..Takže mu je 24 nebo 25..nejsem si jistá,kolik je tobě DD

19 AnnJay° AnnJay° | Web | 2. september 2012 at 12:56 | React

[18]: mě je patnáct a jemu dvacetpět no..těžký.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement