love them..live for them.

10. september 2012 at 16:38 | AnnJay° |  My love..My life♥
Ahoj! Ahoj! Takže.. Jak se máte? Já příšerně:/ 4 z matiky.. to to pěkně začíná, co? Snad to dobře dopadne.. Todle všechno mě hrozně stresuje. Škola..další škola.. Začla jsem chodit na přípravu na příjmačky, tak doufám, že se na nějaký ten gympl dostanu;/
..
Rozhodla jsme se septat co na světě nejvíc miluju kromě rodiny, přátel a jídla :DD, tak tady to máte:D


Justin Bieber
Tumblr_ma489wc6no1qeei20o1_500_large
Nečekaněěě :DD..Takže tohodle kluka úplně žeru. Nedá se přestat, je to jako drogaaaaa..
Je to cca skoro rok co s ním držím krok:DD.. Jo, byla jsem hater a to dost brutální. Nikdy jsem pořádně neslyšela jeho písničku. Jen jsme slyšela , že o něm říkají, že je gay, tak proč nejít s davem,že? Proklínám se za to období. Jenomže být Belieber neznamená být s Justinem od začátku,ale až do konce. Což já rozhodně budu. Takové ty kecy, že mě to za chvíli přejde mě neporazí, protože todle zkrátka nepřejde..Its not possible!
Miley Cyrus
Tumblr_m59udp1fun1rwvraqo1_500_largeJojo jsem Smiler. Hannah Montana byl pro mě ten nejlepší seriál a stále mezi ně patří, prostě nej. Prostě už od začátku tudle holku podporuju a fandím jí, kdyby zavítala k nám do Čech, tak neváhám a sháním lístek. Samozřejmně je hned po Justinovi,ale nedá se Smiley nemilovat. Ikdyž si ostříhá vlasy nechá usekat všechny končetiny a potetovat celé tělo vdycky jí budu fandit..! Mimochodem viděli jste její nový film LOL? Miluju!

Selena Gomez
Tumblr_ma0ewgwzva1qhd7puo1_500_largeAť už se mi to líbí nebo ne, tak do mého života patří. Je to ohromně talentovaná zpěvačka a taky krásná holka!
Pamatuji se jak se hrozně moc spekulovalo o tom jestli se Justin a Sel rozešli a já jsem jí najednou začala mít hrozně ráda a začla jsem si pouštět její písničky a když se potvrdilo,že jsou spolu, tak jsem přišla k jejímu plakátu na zdi a řekla jsem jen: "Myslela jsem ,že jsi kamarádka." a musela jsem se sama sobě smát. Někdy jsem schopná si pouštět její písničky dokola a dokola a někdy zase trhat její plakáty. Ona ví, že jí miluju a já to vím v hlouby duše taky:)) Jsem Selenátor.
Liam Payne|Harry Styles
Tumblr_m3muh51hj01rtlw3do1_500_largeJo..Nejdřív jsem byla fanynka One Direction. Nevím jak jsem se od nich dostala k Justinovi a ráda bych to věděla. Pro Liama a Harryho budu mít vžycky slabost. Ať už to jak je Liam milý na fanynky nebo Harryho 'známosti',kterou bych se chtěla stát, co je teoreticky vzato možné...Ehm:DDD Prostě za Directionerku se rozhodně nepovažuji,ale mojí podpuru vždy budou mít. Neda pokud je nějaký inteligent z mtvíčka nepostaví prosti sobě:P


Demi Lovato
Tumblr_ma1s3a3oy31retah6o1_500_largeUpřímně mi je hrozně líto čím vším si musela projít a za to jí především obdivuji. Její hlas je obrovský dar. Sonny ve velkém světě jsem taky furt žrala:DD A hlavně..Mám její bradu. Prostě kopii její brady a ona se mnou sdílí todle prokletí:DD Jí to samozřejmně sluší a jen já jako pako, že? :DD..Prostě Demi je taky jedna moje srdeční záležitost a nemyslím, že se to změní. Kámošky o Demi nechtějí ani slyšet ,protože si poslední dobou dost rozumí s Niallkem a to je štve, jelikož jsou Directionerky ;D..Jenomže mě to nepustí! Give your heart a break:)
Moje táborová známost
Tenhle nadpis by měl možná být bad všemi těmihle předešlími. Ano jde o 'Iana'. Před měsící
jsem otravovala kámošky tím, že jsem neustále kecala o Justinovi a teď je otravuju kecama o něm..Nojo:DD Měli být rádi a to co bylo.
Mám možnost se s ním setkat a to za týden na srazu lidí z tábora. Jenomže hádejte ,co? V tu dobu kdy je domluvený sraz jedu do Londýna. Je to fajn že tam jedu,ale chtěla bych ho tak moc znovu vidět a představa, že se tam po něm zase někde bude místo mě plazit Gabi mě ničí.AaaaaaA!!! To mě tak deptá.. Víte co udělala jedna moje kámoška? Pamatujete na tu tkaničkukterou mám obmotanou kolem ruky, která je z mikiny ,kteoru mi hlídal? Ona jí vzala a vymáchala jí v bazénu! Zabít!!!!:DDDD
On není nijak exstra krásný,ale jsem prostě in love:D takže pa:D
 

1 person judged this article.

Poll

Do you love Justin?

*Klik*

Comments

1 Wendy Wendy | Web | 10. september 2012 at 19:22 | React

Máme otho většinu společného až teda na tu táborovou známost!! :D Já naštěstí žádný známky ještě nemám až teda na dvě jedničky z ájiny jinak žádnou :DD A neboj ostaneš se ;) Believe ;D

2 Lily<3 Lily<3 | Web | 10. september 2012 at 19:48 | React

Jak jsi tam mohla napsat Demi?!!!!!!!!!!!!grr.....

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement