November 2012

This is the END..

17. november 2012 at 11:11 | AnnJay° |  My love..My life♥
-Jednou to přiít muselo. Je to tak.
Stěhuju se na novou adresu!
Na toplistu už mám necelých 20 000 návštěv a tak mě napadlo, že už je čas začít od znova. Navíc by nějaké holky mohli mít kecy,že píšu i o 1D na stránce která má ve jméně Justina. Díky :D
- a jaká je adresa?

HERE

-Mimochodem, hned co jsem založila ten nový blog se tam ukáza jedna velice inteligentní slečinka s nejlepšíma názorama na světě...vážně mě baví tady.
-Hlasujte prosím za Juztena tady -> http://www.peopleschoice.com/pca/vote/votenow.jsp
-K situaci Jelena. Viděla bych to asi tak..
Před týdnem mluvil Scoote s ustinem a řekl mu nejspíš todle: Hele Bro.. Tenhle tejden se se Sel musíš rozejít,pak rozneseme pomluvy, že si jí požádal o ruku, pak vás rozesadíme na American Music Awards, pak vás spolu vyfotíme jak jsme na ulici vedle sebe a pošleme to do HollywoodsNews a to bude asi všechno. Bereš?
Tahle podle mě asi bude. :D

Famous 2 - 3.díl

16. november 2012 at 21:33 | AnnJay° |  Famous*

-Taky nová uvodní fotka:) na tý jsem dělala o hodně míň,ale taky jí můžete ocenit!:D
-Lets go :)
"No.." přerušil Justin ticho,které mě vevnitř zabíjelo.
"No.." zopakovala jsem po něm. Chtěla jsem aby už odešel,ale bylo mi blbé ho vyhazovat,když jsem spolu před chvílí.. Nikdy jsem nechápala princip toho když má nědko kamaráda s výhodami. Možná bych i pochopila kdybych takového měla. Nemám. Justin není můj kamarád. Nikdy nebude.

She lives!

15. november 2012 at 3:19 | AnnJay° |  My love..My life♥
Právě jsem se vrátila z premiéry Rozbřesku u nás v townu a je to něco INCREDIBLE ! :) Ted můj neoblíbenější filmový díl twillight ságy :)
Nebudu vám říkat co se tam děje, uvidíte sami,ale kdyby mě někdo natáčel jak se na to dívám,tak je to vtipný protože každých deset minut dělala todle.
Je do UPLNĚ jiný než knížka:DDale suprový:)
Jináč.. Bála jsem se, že mi tam Dakotu zabijou:((,ale žijeee!:D Lets celebrite! :DDD..Dakota je tam uplně úžasná :3 Já jí miluju:)) Kdybych byla kluk nebo lesbička tak jsem jí posedlá jako Justinem:DDD(kiddingisokay). Moment.. jsem jí posedlá i v tomhle životě..No to sem zase píšu kraviny:D..Mimochodem Dakota je na hnědooo! :O Jako já :) a taky jsem normálně blond. Oh my jsme si souzené:DD

K situaci JELENA se vyarřovat nebudu,protože mám v tom stále zmatek. Každopádně víte co by bylo nejvíc boží? Kdyby Juzten chodil s Dakotou!!!:DD..Jsem nějaká sfetlá:Do.O. Ne, vážně by mě mrzelo,kdyby se rozešli. Doufám,že to tak není. :/

oh..let me think.

13. november 2012 at 22:02 | AnnJay° |  My love..My life♥
Ahojte baby(od tý doby co mi to řekl harich,tak to používám pořád:D) !:))
Jak se vede? Já jsem zkoumala komentáře,které tu přibili,když jsem tu nebyla a něčeho jsem si všimla.
Ani nevíte jaký já k vám mám vztah. Samozřejmě k některým(vy víte). Jedná se to toho, že tu třeba 3 měsíce řešim jedno dilema a vy mi s nim pomáháte a nějaké holky si toho všimli až ted. :D Vy víte.. Každý slovo z vašich komentářů ohledněch mých depresí mi pomohlo. Děkuji.
Miluju vás :D Nechci vypisovat přezdívky abych na někoho nezapoměla. Každopádně myslím, že vy víte.:) Napadlo mě, že bych některým z vás mohla napsal jednodílovku. Kdo chce? :P
Chystám se tenhle týden přidat všechny fan fictions o Justinovi a začnu jednu s Louim nebo s Liamem, to ještě nevím(nezabte mě) :D a dokonce přidám i Its random,shawty :DDD
Zítra jdu na půlnoční premiéru Twillight,takže bájo:D:))

Its not alright but its okay.

11. november 2012 at 15:12 | AnnJay° |  My love..My life♥
Jelena. Prostě bych to neřešila. Co my víme co je pravda. Tyhle stars vztahy.. např. Famous :D.
Příjde mi absurdní kvůli tomu smutnit nebo se radovat. So.. Let it be :)
Pamatuju si jak to bylo naposled,kdy se šířili zprávy o jejich rozchodu. Brala jsem to jako hotovou věc, a pak když se potvrdilo, že jsou spolu,tak jsem přišla do pokoje ke stěně s plakáty, podívala jsem se na ten Sel a řekla jsem : "Myslela jsem, že seš kamarádka." a strhla jsem ho,takže:DD Bych to neřešila. Sel je úžasná zpěvačka/herečka a vždycky jí budu mít ráda :)

-Byla jsem se podívat na škole na kerou chci(Anglickej gympl) a musím vám vzdělit, že učitel francoužtinyje naprosto DOKONALEJ:D Né v tom smyslu, že by se mi líbil,ale kdyby jste ho viděli:D..Vestička..Motýlek..Lakýrky:DD..Mladej:DD..Přízvuk.. :DD ÁÁÁÁÁÁÁ:DDD
- Ve třídě jsem ted naprosto odřízlá od kolektivu, páč všichni si myslej, že když chodim k psychologovi,tak jsem cvok :) Jinak já k psychologovi nechodím. Oni si to mezi sebou splodili a roznesli to. Pro mě je to vlastně plus, protože jsem ted jako neviditelná,což je to co jsem chtěla :)
-Ani nevíte jak moc se těším do Vídně.. Blíží se to:) Je to čím dál blíž a blííííííž :D :)) ÁÁÁááááÁÁÁÁáááá :DD

Bad 4.díl

10. november 2012 at 21:56 | AnnJay° |  Bad
"Justine.." zamumlala jsem.
"Opravdu bych měl už jít." pustil mou dlaň.
"A to se už jako nikdy neuvídme nebo jak si to představuješ?" začala jsem být trochu nepříjemná,protože jsem si uvědomila jak moc mi tahle osoba chyběla.

Famous 2 - 2.díl

5. november 2012 at 21:07 | AnnJay° |  Famous*


Vyšla jsemm z toalet a kousek od nich už byl dav lidí u vchodu do sálu. Film už nejspíš naštěstí skončil. Justin hlasitě vyšel ze dveří a já jsem ho upozornila syčením, že má být z ticha aby si nikdo nevšiml, že jsem právě vyšli z dámských toalet. Naštěstí novináři čekali, že výjdem ze dveří,takže si nevšimli, že jsme k nim přišli z úplně jiné strany. Fotili a fotili. Justin mě chytil kolem pasu a široce se usmál. Moje pocity? Nevím. Nevím to už pěkně dlouho. Konkrétně tak dlouho,jak dlouho znám toho kluka stojícího vedle mě a falešně se usmívajícího dál. Vím jen jediný..Miluju Kennyho a nenechám si to nějakým namachrovaným blbečkem(s kterým jsem se právě muchlovalaú zkazit.Najednou z vchodu vyšel Ken a Miley a hned si stoupli vedle nás. Je až komické jak naivně se novináři domnívají, že Kenny je můj a Justinův dobrý kamarád.

Say my name ,bby.

4. november 2012 at 19:33 | AnnJay° |  My love..My life♥
1. Ahoj. :)

2. Včera jsem teda byla na tom koncertě Haricha a jelikož se s nim kámoška zná,tak jsem sní šla i na zvukovku. Netušila jsem, že mě tak odrovná ho vidět:D,ale odrovnalo. Když přišel... a když mu mě představovali:D "Ahoj já jsem Maťo" a obejmul a olíbal mě:D Vyfotili jsme se...no prostě...:D Koncert byl taky super. Zpíval dokonce i Baby,ale na Juztena nemá.
Když se nad tím tak zamyslím. Možná není to proč jsem z něj v tu chvíli tolik bláznila jeho roztomilost nebo talent, nýbrž to,že je slavný, jesli mě chápete. Jenomže já nechci aby to tak bylo. Nejvíc co mě na tom děsí je to,že takhle tomůžu mít klidně i stím mým Belieberstvím.Doufám, že ne.
Každopádně jsem Martina Haricha začala mít v oblibě a když tu zas někdy bude mít koncert,tak neodmítnu. Klidně do mě. :)

3. Kill me. Right now. I'm not kidding. There is knife.
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m9dpj42SHy1r3gb3zo1_500.gif

4. No a posledních dnech zas všichni píší "Jelena Broke up! aaa!"
bitch.. oni se nikdy nerozejdou. Vezmou se a budou mít děti a já jim budu dělat uklízečku:D,takže calm bitches. -_-
5. Jak se máte? :)

Bad 3.díl

2. november 2012 at 21:30 | AnnJay° |  Bad

Nikdy v životě jsem nebyla vystrašenější.. Snad jenom,když Justin odcházel pryč od nás z domu..jenomže to byla spíše úzkost.

sup.

1. november 2012 at 19:28 | AnnJay° |  My love..My life♥
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcolquvVFG1r9alaeo5_r1_250.gif-Jak se máte? Já jsem byla v úterý v pedagogickopsychologický poradně:DD.. Měli tam 35 let starý testy.. Otázky zájmů byly tipu : Chodila jsi ráda do pionýra? Chtěla jsi být vedoucí oddílu poinýrů? :DDD a matematický úlohy jsem počítala v československých:DDD a ted než jsem si vybavila kolik měla koruna halířů:DD Jedna úloha byla napsat povídku:33 Chtěla jsem se do toho totál zažrat ale pak mi ta ženská vzdělilila, že na začátku odstavce musim napsat určitou větu a rozvést to :DDD takže jsem psala o tom jak jsem průvodkyně v Londýně:DDD:3.. a když si to ta bab přečetla tak se mnou začala kecat o Londýně..mít takovou babičku:DDD Další úloha byla namalovat ovocný strom a tak jsem namalovala normálně kmen s vadama na větvých jablka a padající listí i jabkla a k tomu mi řekla,že jsem prožila něco co mě dost poznamenalo a furt to v tý hlavě mám,což je fakt..
No a tak teda vyšlo mi, že jsem nadprůměrná no:DDDDDDD:'DDD nevim jak se jim to povedlo:DDDDDD
-Uvědomila jsem si, že Famous je moje srdeční záležitost..:33.. Doslova:D Sedim ve škole a něco se děje a přemýšlím nad tím co by udělala Charrie..Nebo se naopak se nic něděje a já si v hlavě promítám jí a Justina, co se stalo a bude dít.....Bude to tím, že Dakotu a Justina miluju a leze mi to na mozek:DDD