Famous 2 - 2.díl

5. november 2012 at 21:07 | AnnJay° |  Famous*


Vyšla jsemm z toalet a kousek od nich už byl dav lidí u vchodu do sálu. Film už nejspíš naštěstí skončil. Justin hlasitě vyšel ze dveří a já jsem ho upozornila syčením, že má být z ticha aby si nikdo nevšiml, že jsem právě vyšli z dámských toalet. Naštěstí novináři čekali, že výjdem ze dveří,takže si nevšimli, že jsme k nim přišli z úplně jiné strany. Fotili a fotili. Justin mě chytil kolem pasu a široce se usmál. Moje pocity? Nevím. Nevím to už pěkně dlouho. Konkrétně tak dlouho,jak dlouho znám toho kluka stojícího vedle mě a falešně se usmívajícího dál. Vím jen jediný..Miluju Kennyho a nenechám si to nějakým namachrovaným blbečkem(s kterým jsem se právě muchlovalaú zkazit.Najednou z vchodu vyšel Ken a Miley a hned si stoupli vedle nás. Je až komické jak naivně se novináři domnívají, že Kenny je můj a Justinův dobrý kamarád.


"Miley!Miley! Kde je Liam?" křičeli novináři.
"Natáčí.."usmála se Mils a pak se na mě usměvavě podívala. Kývla jsem,protože jsem věděla, že chce odtud odejít a navíc jsem viděla, že ze vchodu už vychází táta s Jennou. Dali jsme se do chůze a vyšli jsme z kina.
Před vchodem byli dvě limuzíny. Jenda byla Jenny a Scootera druhá moje.. Abych nezapoměla. Bydlím teď sama. Jenna se odstěhovala k tátovi. Je až bizardní říkat Scooterovi táta. No..sama.. Jenna a Scooter jsou u mě prakticky pořád ,ale libí se mi říkat že bydlím sama. Apoň, že přes noc u mě neoxidují. S mamkou jsem stratila jakýkoliv kontakt... Bolí to.
"Dobrou tati." usmála jsem se a obejmula jsem ho. Táta mě pohladil po zádech a zablikal svým bílým úsměvem.
"Dobrou Jenno." usmála jsem se na ní. Pak se s nimy rozloučil i Justin a ostatní.
Rychle jsme se nasoukali do limuzíny. Dveře se zabouchli a ukončili tak mučení blesků z foťáků. Kenny mě usměvavě chytil za ruku a umřímně se na mě usmál. Příčilo se mi na něj usmát taky po tom co jsem teď udělala,ale kdo by se neusmál na člověka,kterého miluje.
"Kam jsi zmizela?" usmál se a pohladil mě po líci.
"Já..Nebavilo mě to." zamumlala jsem.
"A kam jsi zmizel ty?" zeptala se rázně Miley Justina.
"Do mýho zažívání ti nic není, broučku." zachechtal se Justin a prohrábl rukou Mileyiny krátké blonďaté vlasy. Miley odstrčila jeho ruku jedním pohybem a rýpav se na mě podívala. Tuší to. Já to vím. Limuzína zastavila a to ohlašovalo, že jsme u domu Kennyho. Vystoupila jsem s ním ,abychom se rozloučili.
"Todle mě zabíjí víš.." zasmál se.
"Co?" nechápavě jsem se na něj podívala.
"Todle všechno. Chci tě jen pro sebe." usmál se a přitáhl mě k sobě za pas,tak že se naše čela dotýkala.
"Jednou se to vyřeší...Miluju tě." řekla jsem se svýravým pocitem na hrudníku.
"Snad.. Taky tě miluju." usmál se. Pohladil mě po tváři a věděl, že víc udělat nemůže ,protože nás sledují..Všude nás sledují..Všichni a pořád..
"Dobrou." usmál se a já věděla, že je smutný.
"Dobrou.." oplatila jsem mu úsměv a to jak je smutný mě doslova užíralo. Zaplula jsem zpět do limuzíny a dokonale jsem tušila co příjde.
"Vy jsme spolu něco dělali, že jo?!" řekla rozrušeně Miley se složenýma rukama na prsou.
"Ne, ne! Bože ne.." mávla jsem rukou.
"Lopová..Jsi průhledná jako sklo." přejela mě vražedným pohledem.
Justin si jen zkousl ret jakoby čekal, že se začnem prát a on po nás bude moct lýt vodu a může se konat miss mokré tričko.
"Justine, vysvětli jí, že bych s tebou už nikdy nic neměla." usmála jsem se.
"Naopak zlato..Já bych s tebou nic neměl." usmál se stejně nepříjemně jako já.
"Fajn,ale budu vás sledovat." odsekla.
"Miley no ták." usmála jsem se na ní a chytla jí za tváře. Auto se zastavilo a to značilo,že má vystoupit Miley. Nechápu proč to Ray bere takovouhle zvláštní cestou..Vždyť Kenny bydlí skoro vedle mě.. Zbytečně plýtváe benzín..Moje peníze.. Asi mi hrabe.
"Tak se měj." usmála se Miley a bejmula mě.
"Papa..a zítra." široce se usmála a Justina přejela zkoumavým pohledem. Otevřela dveře a byla pryč. Nikdy jsem nezažila trapnější chvíli jako byla právě tahle. Jen on já a ticho. Opatrně jsem otočila hlavu a podívala jsem se na něj. Provokativně se na mě usmíval. Nech toho. Nech tohoooo! Proč to dělá? Baví ho mě deptat?
"Ty by jsi se mnou nikdy nic neměla?" zeptal se a zvedl levé obočí.
"Nikdy." odsekla jsem.
"Nikdy neříííkej nikdyyyyyy..." zazpíval.
Bože jak mě štve..Všechno na něm mě štve. Jeho vlasy..Jeho oči.. Jeho hlas.. Jeho tělo.. Jeho rty,které se právě teď nacházejí na těch mých...Jeho ruce na mém hrudníku.. Jeho jazyk na mém krku.
"Jo!" ozvalo se ze předu za čeným sklem. Černé sklo sjelo a tam usměvavý Ray.
"Já věděl, že budete spolu. Proto jsem jako prvního odvezl Kennyho." zasmál se tím výjmečným hlasem. Výjmečný tím, že ho moc často neslýchám.
"Nebudeme!" odtrhla jsem od sebe Justina.
"A co si to vlastně dovoluješ?! Chceš padáka?!" rozčílila jsme se na Raye.
"Pardon." řekl zklesle.
"Nikomu o tomhle neřekneš." řekla jsem jasně. Ray kývl a opět zatáhl černé sklo,které oddělovalo jeho od sedadel. Netrvalo dlouho a po trapné chvíli ticha,kdy jsem se snažila se na něj nepodívat, Justin konečně vystoupil. Beze slov. Po další chvíli zaztavila limuzína u mého domu. Rozčíleně jsem zabouchal dveře a přešla jsem přes chodník k brance. Její otevření doprovázelo nepříjemné skřípání.. Vyšlapala jsem tři schody a rozčílením se mi zvtrl podpatek,což mě rozrušilo ještě víc. PO celkem pěti pokusech se mi podařilo zasunout klíč do klíčové dírky.
Proč někdo nemůže spravit tu zatracenou žárovku aby tady člověk viděl na cestu?! Aha..Bydlím sama.
S blížící se depresí jsme vkročila do domu. Klíče jsme položila na botník i s kabelkou. Okamžitě jsem zamířila do koupelny. Vkročila jsem do vany a pustila jsem na sebe sprchu. Obleřená..Namalovaná..učesaná.
Probuď se! Probuď se! Co to děláš?
Velezla jsem z vany a vysoukala jsem se z mokrých šatů. Nic jiného jsem nedělalala.. Maskérky to ráno napraví.. Zabalila jsem se županu a líně jsem vyšla schody do patra do mé ložnice. Plácla jsem sebou do postele a rychle jsem usnula.
..
Linoucí se zvuk zvonku po celém domě. Zvedla jsem hlavu a podívala jsme se na hodiny. 0:26..Kdo otravuje v tuhle dobu?! Vstala jsem z lůžka a několokrát jsem si promnula oči a přísahám, že na mě už nezůstal žádný makeup. Seběhla jsem schody a moje spocené nohy se lepili na každý schůdek.
Otevřelajsem dveře aniž bych se podívala kdo je za dveřmi. Stál tam..On.. Jakoby si myslel já nevím co. Prohlédl si mě od hlavy až k patě a široce se usmál.
"Co..Co tady děláš?" promnula jsem si znovu oči,jestli ještě nespím.
"Půl jedné." usmál se a poklepal na svoje levé zápěstí. Vykuleně jsem se na něj podívala, protože jsem netušila,že to myslí vážně.
"Vypadáš úžasně." zasmál se a vkročil dovnitř.
"Sklapni."zamračila jsem se.
"A dál?" usmál se, přstoupil ke mě a chytil mě za zadek.
"Polib mě..." řekla jsem a zadívala jsem se mu do očí. Usmál se ještě víc a políbil mě. Czal mě do nárudčí a odnesl mě nahoru do mého pokoje. Položil mě na postel na břicho a vyhnul mi župan. Sundal si triko lehl si vedlě mě a začal mi líbat ďolíčky na zádech na páteři. Pak mě otočil na břicho,stáhl si kalhoty a vnikl do mě.
"Je ti něco?" řekl,když si všiml, že z toho nejsme nadšená tak jako on.
"Ne.. pousmála jsem se a převrátila jsem ho na záda. Sedla jsem si na něj a žačla jsem se pohybovat.
Po pár příjemných zážitcích jsme leželi vedle sebe v mé posteli s jedním nechtěným společníkem...Ticho.
 

4 people judged this article.

Poll

Do you love Justin?

*Klik*

Comments

1 BarůF. BarůF. | 5. november 2012 at 22:14 | React

Supr :D Ale chtělo by to další díl ;) Nechápu kde to bereš,já bych to takhle nenapsala :) Love FAMOUS <3

2 Jaime Jaime | Web | 5. november 2012 at 22:40 | React

přísahám, že tohle bude jednou moje smrt :D docela by mě zajímalo, co by teďka dělaly přístroje na měření srdeční činnosti :D dokonale napsané jako vždy ;)

3 Domi Domi | 6. november 2012 at 17:53 | React

Nádhera! :O =)

4 Ronnie Ronnie | 6. november 2012 at 18:04 | React

Je to parádní,další :o

5 Majáá Majáá | 7. november 2012 at 13:59 | React

Bomba! :D Dalšíí :)

6 Marcelííína Marcelííína | 8. november 2012 at 18:00 | React

Ježíííš! ..další :'DDD PERFEKTNÍ TO JE

7 Lilly* Lilly* | Web | 8. november 2012 at 18:54 | React

dokonalé

8 BarůF. BarůF. | 13. november 2012 at 20:11 | React

Další díl prosím :)

9 Adele Adele | 13. november 2012 at 20:24 | React

kdy bude prosim dalšíí?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama