April 2013

Justin in Norway

18. april 2013 at 14:38 | AnnJay° |  Juss♥
Justin dostal v Oslu na M&G moc hezký dárek,který nezapoměl vyfotit na instagram.
Hrozně mě hřeje u srdce jak ho tam mají rádi. Posunuli kvůli němu i termíny příjmacích řízení,protože v ten den tam má koncert.
Doufám, že se k němu dostane i ta naše fanbook:)
Justin receives his certification plaque from Universal Music Group in Oslo, Norway (April 17).

Diary;Svitavský dýchánek.

13. april 2013 at 23:11 | AnnJay° |  My love..My life♥
Pátek a jsem strávila v uměleckém středu Pardubického kraje, a to ve Svitavách. Jako každý rok jsme jeli s LDO Čistírna na Svitavský dýchánek. Naše inscenace bohužel nepostupuje na Republiku,ale aspoň máme čestné uznání.
Dlouho jsem se takhle neodreaovala jako páteční večer a nespíš proto mě v sobotu nepřemohla tréma. Hrozně moc mě potěšilo,že nám letos ve Fabrice přidělili herecké šatny. Víte takové ty se světýlkama dokola.
Hrozně super!:D Po tom touží každý herec!:D
V pátek jsme shlédli všechny bloky a podstivě jsme se zúčastnili všech debatních dílen. Večer jsme už měli hlad,ale museli jsme zkoušet se světli. Ze sálu sme vypadli nějak po osmé a vydali jsme se na nákup. Šli jsme na Svitavské náměstí,kde byl Albert,ale ten měl jenom do osmy, tak jsme prošli půlku Svitav,abychom se dostali do druhého Albertu, který už měl naštěstí do desíti. Naplnili sjme košíky vším co se dalo a už sjme chtěli zpět do Fabriky. Cesta byla samozřejmě doprovázena samými pubertálními výjevy s rušením nočního klidu,ale musím to srhout jako další povedený Svitavský dýchánek:)

Srsly.

4. april 2013 at 14:48 | AnnJay° |  My love..My life♥
Takže, vim, že tenhle blog navštěvuje ještě pár zbloudilých duší,ale bohužel nevracím se sem. Je to jen kvůli škole,protože musíme mít nějakou webovou stránku. :)
#ThatsAll
Jsem točila mimochodem.