Diary;Svitavský dýchánek.

13. april 2013 at 23:11 | AnnJay° |  My love..My life♥
Pátek a jsem strávila v uměleckém středu Pardubického kraje, a to ve Svitavách. Jako každý rok jsme jeli s LDO Čistírna na Svitavský dýchánek. Naše inscenace bohužel nepostupuje na Republiku,ale aspoň máme čestné uznání.
Dlouho jsem se takhle neodreaovala jako páteční večer a nespíš proto mě v sobotu nepřemohla tréma. Hrozně moc mě potěšilo,že nám letos ve Fabrice přidělili herecké šatny. Víte takové ty se světýlkama dokola.
Hrozně super!:D Po tom touží každý herec!:D
V pátek jsme shlédli všechny bloky a podstivě jsme se zúčastnili všech debatních dílen. Večer jsme už měli hlad,ale museli jsme zkoušet se světli. Ze sálu sme vypadli nějak po osmé a vydali jsme se na nákup. Šli jsme na Svitavské náměstí,kde byl Albert,ale ten měl jenom do osmy, tak jsme prošli půlku Svitav,abychom se dostali do druhého Albertu, který už měl naštěstí do desíti. Naplnili sjme košíky vším co se dalo a už sjme chtěli zpět do Fabriky. Cesta byla samozřejmě doprovázena samými pubertálními výjevy s rušením nočního klidu,ale musím to srhout jako další povedený Svitavský dýchánek:)
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Do you love Justin?

*Klik*

Comments

1 Stephengep Stephengep | Email | Web | 13. july 2017 at 4:34 | React

Ihr Sexualleben wird nicht die gleiche sein - eine gro?e Auswahl an Frauen, Manner und Paare fallt, zwingt denken uber bisher unbekannte Aspekte des Geschlechts. «Banana.ua» entfallt die komplexe und Verlegenheit, so dass jederzeit ein Online-Formular zur Ausgabe, mit einem Hauch von Feuer und wurzigen Geschmack auf die enge Beziehung von jedem Paar hinzuzufugen. Hier wissen, wie selbst die anspruchsvollsten Geschmacker uberraschen <a href=http://example.com?gfffg23>!</a>

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama